vg 2242ün çıkışını -48 volt yapma
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
vg 2242ün çıkışını -48 volt yapma

günaydın arkadaşlar. vg224 ler ile santral arasında sorunu sizinle paylaşıp bi cevap bulmaya çalışım dedim. vg224 'den 20volt civarında gerilim geldiği için düzgün çalışmadığı santralci arkadaş söyledi. baktım vg 224'te

simbat94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart vg 2242ün çıkışını -48 volt yapma

günaydın arkadaşlar. vg224 ler ile santral arasında sorunu sizinle paylaşıp bi cevap bulmaya çalışım dedim.
    vg224 'den 20volt civarında gerilim geldiği için düzgün çalışmadığı santralci arkadaş söyledi. baktım vg 224'te bu özelliği aktif etmek için
    2 komut var "idle-voltage high" ve "alt-battery-feed feed2" fakat "idle-voltage high" yazdığımda confta gözükmüyor "idle-voltage low"
    dersem gözüküyor. high desteği olmasa komutu kabul etmez bi saçmalık var gibi geldi . size -48 Volt çıkış vermesi için ne yapmayalım.santral tarafında sorun yaşamamak için
    iyi günler iyi çalışmlar.

mely isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

ben voice gatewayden anlamam ama komutu yazıyorsun ve çalışan configde gözükmüyorsa sebebi o komut cihazın default açılışında zaten enabled dır. "idle-voltage low" yazınca cıkıyor demek ki "low" olan default olan değil.

simbat94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

banada öyle geld fakat cıkış voltajı 43 olması gerekirken 43 volt değil ama cihaz bu komutla 43 volt desteği var diye biliyorum
    Ringing and Idle Voltages on Cisco FXS Interfaces
    linkteki belgede
    VG224 -24 Volts (low) -43 Volts (high)

+ Konuyu Cevapla