Cisco Packet Tracer 5.3 IP Phone
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Packet Tracer 5.3 IP Phone

Merhaba abiler , arkadaşlar Ben Lise 3. sınıfa giden bir ağ sistemi öğrencisiyim.Dönem ödevi aldım.Konum IP telefonun nasıl çalıştığını adım adım anlatmak. Uygulamasını internette buldum bende uyguladım sorunsuz çalıştı kafamda

fuem1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Post Cisco Packet Tracer 5.3 IP Phone

Merhaba abiler , arkadaşlar
    Ben Lise 3. sınıfa giden bir ağ sistemi öğrencisiyim.Dönem ödevi aldım.Konum IP telefonun nasıl çalıştığını adım adım anlatmak.
    Uygulamasını internette buldum bende uyguladım sorunsuz çalıştı kafamda birkaç soru işareti kaldı.İzninizle size sormak istiyorum .

Routerı DHCP sunucusu olarak ayarlarken

Building_One_Router(dhcp-config)#option 150 ip 1.1.1.1 diye bir yer var.açıklama olarakta IP telefonu için gerekli yazılmış.Acaba niye 150 ne anlama geliyor amacı nedir bir açıklayabilirmisiniz ? Teşekkürler

meydey isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Alıntı fuem1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba abiler , arkadaşlar
    Ben Lise 3. sınıfa giden bir ağ sistemi öğrencisiyim.Dönem ödevi aldım.Konum IP telefonun nasıl çalıştığını adım adım anlatmak.
    Uygulamasını internette buldum bende uyguladım sorunsuz çalıştı kafamda birkaç soru işareti kaldı.İzninizle size sormak istiyorum .

Routerı DHCP sunucusu olarak ayarlarken

Building_One_Router(dhcp-config)#option 150 ip 1.1.1.1 diye bir yer var.açıklama olarakta IP telefonu için gerekli yazılmış.Acaba niye 150 ne anlama geliyor amacı nedir bir açıklayabilirmisiniz ? Teşekkürler

Merhaba ,

Sorun için daha önce açılmış bu başlıktan yararlanabilirsin.Sağolsunlar,Arkadaşlar kısa ve öz olarak açıklamışlar

http://www.ciscotr.com/forum/cisco-g...50-option.html

Kolay gelsin.

+ Konuyu Cevapla