Cisco UC520 VoIP Telephone Analog Santral
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco UC520 VoIP Telephone Analog Santral

Arkadaşlar merhaba; Uc520 yi analog santral ile birlikte çalıştırmak istiyorum. Dış hatlar analog santral üzerinde ve 9 a basınca dış hat alınıyor. UC520 ile analog santralin bağlantısını nasıl yapmalıyım? Ben

rage isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Standart Cisco UC520 VoIP Telephone Analog Santral

Arkadaşlar merhaba;

Uc520 yi analog santral ile birlikte çalıştırmak istiyorum. Dış hatlar analog santral üzerinde ve 9 a basınca dış hat alınıyor. UC520 ile analog santralin bağlantısını nasıl yapmalıyım? Ben FXO portunda dahili bir hattı sonlandırdım ip phone üzerinde iç hatları arayabiliyorum ama dış hatlara arama yapamıyorum. Nasıl bir dial plan yazmalıyım??? Tüm iç hatlarda problem yok. Birde sonladırma yanlış sanırım tek bir dahiliyi sonlandırdım benim birden fazla dahiliyi tek bir fxo portunda toplamam lazım. Yani trunk yapacağım. Sanırım analog santralde de tanım yapılması gerekiyor???

Birde iç hatlar için dial plan yazdım ama 1 e basınca hat alıyor sonra 2012 yi arayabiliyorum 12012 oluyor yani. Direk olarak 2012 yi arayınca analog santrale yönlendirmesi gerekir. Bunları nasıl yaparım???

Teşekkürler

hygt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

config i gönderebilirsen bakayım.

+ Konuyu Cevapla