Wirofon ile Linksys SPA3102 1 Port FXO 1 Port FXS VoIP Gateway
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Wirofon ile Linksys SPA3102 1 Port FXO 1 Port FXS VoIP Gateway

arkadaslar wirofon sifresi aldım pc ye kurdum usb yaksu yp600 voip sahibim.hersey calısıyor voip telsiz telefon taktım gorusmelerimi yapıyorum. sorum spa 3102 yada bu fiyatlarda bir urun alsam landan takip

izmir232 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Wirofon ile Linksys SPA3102 1 Port FXO 1 Port FXS VoIP Gateway

arkadaslar wirofon sifresi aldım pc ye kurdum usb yaksu yp600 voip sahibim.hersey calısıyor voip telsiz telefon taktım gorusmelerimi yapıyorum.
    sorum spa 3102 yada bu fiyatlarda bir urun alsam landan takip buna telefon taksam wirofon sifremi voip gateway nasıl tanıtcam .wirofondan bana sadece
    Kullanıcı Adı : xxxxxxx
    Şifre : 123456789 Ipass Kullanıcı Kodu : wiro123456789
    Ipass Şifre : 123456789 (Wirofon Şifresi ile aynı)

geldi.

voip isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

kullanmış olduğunuz voip gateway yazılımın özelliğine ve interface farklılığına göre ekranlarından veya console üzerinden sip kullanıcınızı tanıtabilirsiniz ve tüm aramaları ilgili carrier üzerinden taşıyabilirsiniz.Sonuç olarak bu işlemin nasıl yapılacağı voip gateway özelliğine göre değişir.
    Dont try this on your SIP devices ;-) :

+ Konuyu Cevapla