Ericsson WebSwitch 100 P2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Ericsson WebSwitch 100 P2

Merhabalar, Hasbelkader elime bir Ericsson Webswitch 100 P2 geçti.. Ama konfigürasyon yapabilmek için elimden birşey gelmedi.. Bunun hakkında hiçbir teknik dökümana internette rastlamadım.. Default IP adresini ve admin şifrelerini bulamadım..

ookten isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Ericsson WebSwitch 100 P2

Merhabalar,

Hasbelkader elime bir Ericsson Webswitch 100 P2 geçti.. Ama konfigürasyon yapabilmek için elimden birşey gelmedi..

Bunun hakkında hiçbir teknik dökümana internette rastlamadım..
    Default IP adresini ve admin şifrelerini bulamadım..
    Biryerlerden yönetim için NET Manager diye bir yazılımın kullanıldığını duydum, ama onu da bulamadım..

Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim..

Saygılar..

voip isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

Ürünü sizin adınıza biraz araştırdım.2 fsx portlu bir voip gateway internette console yazılımı bulabileceğinizi sanmıyorum.Bunun için Türkiyedeki distributor firmalarla görüşmeniz gerekecektir.ilgili yazılımı bulduğunuzda veya console şifresini size burdan configurasyonla ilgili yardımcı olabiliriz.

İyi Çalışmalar.
    Dont try this on your SIP devices ;-) :

alee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Urunu 2004 yilinin baslarinda calistigim bi firmada kullandim, yanlis hatirlamiyor isem sip desteklemiyor h323 calisiyordu, harici bir program ile manage ediliyordu, balmumcuda bi firma distrubutoru idi, orijinal adaptorunu almak icin ne cileler cekmistim

ookten isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Öncelikle ilginiz ve cevaplarınız için teşekkürler..

yine bu forumda bikaç sene önce yazılmış bir mesajda birinin bu cihazı (aynısı ve P4 olan 4 portlusunu) kullandığını, 4 portlusunu web üzerinden diğerini NET MANAGER programı ile yönettiğini yazmış.. O arkadaşa PM yazdım ama cevap gelmedi..

Sanırım püf noktası bu NET MANAGER yazılımında.. Galiba SUN Microsystem'in bir yazılımı ama.. henüz bulamadım..

cihaz gerçekten bu konudaki en eski cihazlar biri.. o yüzdende genel tanıtım broşürleri dışında hiçbir teknik bilgi internet camiasında yok.. yani en azından şimdilik ben bulamadım..

bakalım.. umudu kaybetmeden aramaya devam..
    bir gelişme olursa buradan paylaşırım..

+ Konuyu Cevapla