Cisco CallManager üzerinde Telefon Görüşmeleri - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 15 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco CallManager üzerinde Telefon Görüşmeleri

CM ile çok fazla uğraşmadım ama arayüzünde az sayıda kayıt tutan bir bölüm wardı diye hatırlıyorum , hakan hocanın dediği program kayıtları tutmak için işi görür sanıyorum

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

CM ile çok fazla uğraşmadım ama arayüzünde az sayıda kayıt tutan bir bölüm wardı diye hatırlıyorum , hakan hocanın dediği program kayıtları tutmak için işi görür sanıyorum
    Mr.google knows everything , ask to him...

voip isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

cisco call manager üzerinde cdr bilgilerine ulaşmak için istemiş olduğunuz bilgi aşağıdadır.Link üzerinde anlamadığınız bir nokta olursa buradan sorabilirsiniz.

Cisco Unified CallManager CDR Analysis and Reporting Administration Guide, Release 5.0(2) - Getting Started with CDR Analysis and Reporting [Cisco Unified Communications Manager (CallManager)] - Cisco Systems
    Dont try this on your SIP devices ;-) :

Vmpro isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Ayrı bilr ücretlendirme yazılımı kullanman gerekiyor bunun için IPERA adlı bir şirketin Abakus adlı bir ücretlendirme yazılımı var denedim ben gayet güzel sağlıklı çalışıyor.Ve arama yapılan şebekelerin köntür miktarına görede size ücret belirtiyor.Tabi lisanslı bir yazılım bu ama demo isteye bilirsiniz.

Serdar ATEŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart CDR Log Analyzer

Serdar Ateş Devam Eden Projeler adresinden bu konuda geliştirdiğim program hakkında bilgi alabilirsiniz

voip isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

Ürünü incelemek için vermiş olduğunuz linke gitmek istediğimde hata verdi.Kontrol etmeniz mümkün mü ?
    Dont try this on your SIP devices ;-) :

+ Konuyu Cevapla