CCVP Cisco Certified Voice Professional Kitaplari
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.
CCVP Cisco Certified Voice Professional Kitaplari

Slm; Asagidaki linklerde ccvp icin butun kitaplari bulacaksiniz(ccvpv6.0 dahil)...Ayni zamanda TUC sinavi icin hizli review sheet i de attached ettim.... Implementing Cisco Unified Communications Manager, Part 1 (CIPT1) CCVP CIPT1

burner Guest

Arrow CCVP Cisco Certified Voice Professional Kitaplari

Slm;

Asagidaki linklerde ccvp icin butun kitaplari bulacaksiniz(ccvpv6.0 dahil)...Ayni zamanda TUC sinavi icin hizli review sheet i de attached ettim....

Implementing Cisco Unified Communications Manager, Part 1 (CIPT1)
    CCVP CIPT1 Quick Reference Sheets (Digital Short Cut)
    h**p://rapidshare.com/files/143065672/www.certdumps.net_Implementing_Cisco_Unified_Commu nications_Manager__Part_1__CIPT1_v1.rar
    h**p://rapidshare.com/files/143070362/www.certdumps.net_Implementing_Cisco_Unified_Commu nications_Manager__Part_1__CIPT1_v2.rar
    h**p://rapidshare.com/files/143068493/www.certdumps.net_Implementing_Cisco_Unified_Commu nications_Manager__Part_1__CIPT1_v3.rar
    h**p://rapidshare.com/files/142769509/www.certdumps.netCCVP_CIPT_Quick_Reference_Sheets_ _Digital_Short_Cut_.rar

CCVP 642-456 CIPT 2
    Implementing Cisco Unified Communications Manager, Part 2 (CIPT2), Rough Cuts
    h**p://rapidshare.com/files/142782193/www.certdumps.netImplementing_Cisco_Unified_Commun ications_Manager__Part_2__CIPT2___Rough_Cuts.rar

CCVP 642-444 CIPT
    Cisco IP Telephony (CIPT) (Authorized Self-Study Guide), Second Ed.
    CCVP CIPT Quick Reference Sheets (Digital Short Cut)
    Cisco CallManager Fundamentals, Second Ed.
    h**p://rapidshare.com/files/142527276/www.certdumps.net_Cisco_IP_Telephony__CIPT___Autho rized_Self-Study_Guide___Second_Ed..rar
    h**p://rapidshare.com/files/142527550/www.certdumps.netCCVP_CIPT_Quick_Reference_Sheets_ _Digital_Short_Cut_.rar
    h**p://rapidshare.com/files/142781172/www.certdumps.netCisco_CallManager_Fundamentals__S econd_Ed..rar

CCVP 642-452/642-453 GWGK
    CCVP GWGK Quick Reference Sheets (Digital Short Cut)
    Cisco Voice Gateways and Gatekeepers
    h**p://rapidshare.com/files/142801698/www.certdumps.net_CCVP_GWGK_Quick_Reference_Sheets __Digital_Short_Cut_.rar
    h**p://rapidshare.com/files/142802976/www.certdumps.net_Cisco_Voice_Gateways_and_Gatekee pers.rar

Recommended Reading
    Cisco IP Communications Express: CallManager Express with Cisco Unity Express
    Cisco IP Telephony: Planning, Design, Implementation, Operation, and Optimization
    Cisco Voice over Frame Relay, ATM and IP
    Configuring CallManager and Unity: A Step-by-Step Guide
    Deploying Cisco Voice over IP Solutions
    Troubleshooting Cisco IP Telephony
    Voice over IP Fundamentals, Second Ed.
    h**p://rapidshare.com/files/143046426/www.certdumps.net_Cisco_IP_Communications_Express_ CallManager_Express_with_Cisco_Unity_Express.rar
    h**p://rapidshare.com/files/143056289/www.certdumps.netCisco_IP_Telephony_Planning__Desi gn__Implementation__Operation__and_Optimization.ra r
    h**p://rapidshare.com/files/143054904/www.certdumps.net_Voice_over_IP_Fundamentals__Seco nd_Ed..rar
    h**p://rapidshare.com/files/143054374/www.certdumps.net_Troubleshooting_Cisco_IP_Telepho ny.rar
    h**p://rapidshare.com/files/143051040/www.certdumps.net_Deploying_Cisco_Voice_over_IP_So lutions.rar
    h**p://rapidshare.com/files/142812762/www.certdumps.net_Cisco_Voice_over_Frame_Relay__AT M_and_IP.rar
    h**p://rapidshare.com/files/142823358/www.certdumps.net_Cisco_Configuring_CallManager.ra r
    Umarim bana yardimci oldugu gibi sizlerede yardimci olur ...

Iyi gunler

dayt Guest

ellerine sağlık burner

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

linkler ölmüş hocam..
    Mr.google knows everything , ask to him...

burner Guest

Slm;

Wooowww, Ne kadar hizli olmusler, ben buraya post ederken hepsi canli idi.. denedim...

ben download ettim bir yere reupload edebilirsem, onemlilerini secip edecegim...

Iyi gunler

ercanusa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Sadece merak ettigim icin ilk linki denedim calisiyor.Sanirim arkadasin yasadigi problem bosluklardan kaynaklaniyor,aradaki bosluklara felan cok iyi dikkat edin.Ilk linki duzelttim buyrun;

RapidShare: Easy Filehosting

burner Guest

Slm;

Onemli olanlardan 3 tanesini buldum bu linklerden alabilirsiniz;

h**p://www.4shared.com/file/90312996/68382f38/CIPT1.html
    h**p://www.4shared.com/file/90455309/5180a2f7/CIPT2.html
    h**p://www.4shared.com/file/90455898/fb10c6c9/CVOICE.html

Iyi gunler

maykut isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart thanks

teşekkurler....

+ Konuyu Cevapla