Linksys Voip PAP2-NA ısınma problemi
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
Linksys Voip PAP2-NA ısınma problemi

merhaba arkadaşlar uzun zamandır kullanmakda olduğum ve cisco system işaretli linksys PAP2-NA model voip adaptorleri ile voip bağlantısı yapmakdayım fakat bazı voip adaptorleri özelliklede son zamanlarda kullandığım bazı cihazların ısınmakda

kazimates isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arrow Linksys Voip PAP2-NA ısınma problemi

merhaba arkadaşlar uzun zamandır kullanmakda olduğum ve cisco system işaretli
    linksys PAP2-NA model voip adaptorleri ile voip bağlantısı yapmakdayım

fakat bazı voip adaptorleri özelliklede son zamanlarda kullandığım
    bazı cihazların ısınmakda olduğunu farkettim ve bugün itibari ile cihazın bir tanesi
    power gelmesine rağmen cihaz power on olmaya çalışıyor

fakat tekrardan power ışığı kırmızıya dönüp kendisini tekrar tekrar power on yapmaya çalışıyor
    bu tip hata nereden kaynaklanmakda olabilir

bu tip hata ile karşılaşanınız varmı
    ayrıca merakdan arızalı cihazı açtım ve içerisinde c163 yanında bir elektrolitik kondansatörün (10 uf 50volt) patladığını gördüm. Bunu değiştireceğim fakat daha fazla arıza varmıdır ?

değişmesi gereken parçalar olacakmı buna bir fikriniz olabilirmi
    vede sebebi nedir acaba bir seride problem olabilirmi?
    özellikle son parti aldığım ürünlerde bu ısınma problemini fakettim.

Bilgi olması bakımından arızalı cihazın seri numarası ise FH900DC32408 şeklindedir.

CiscoGuru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

Merhabalar ,

Linksys PAP2T cihazları sizinde gözlemlediğiniz üzere sıcak bir ortamda bir süre sonra fazlasıyla ısınmaya başlıyor ve arızalanıyor, Mümkünse cihazı 7x24 soğutulan uygun bir ortamda tutmaya çalışın, Sorunu bizde son kullancılarımızda yaşamıştık soğutulmuş ortamda çalıştırıldığında sorunsuz çalışmaya devam etti,
    CiscoGuru
    Networker Man
    Networking Kariyer

yilo51 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Arızalı Pap2 T

Alıntı CiscoGuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ,

Linksys PAP2T cihazları sizinde gözlemlediğiniz üzere sıcak bir ortamda bir süre sonra fazlasıyla ısınmaya başlıyor ve arızalanıyor, Mümkünse cihazı 7x24 soğutulan uygun bir ortamda tutmaya çalışın, Sorunu bizde son kullancılarımızda yaşamıştık soğutulmuş ortamda çalıştırıldığında sorunsuz çalışmaya devam etti,
    Salim Bey;
    Bende bir adet arızalı linksys pap2T var ışıkları sürekli yanıp sönüyor.Yurtdışından almıştım arızalı çıktı.Türkiyede tamir ettirebileceğimiz bir yer varmıdır?Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

+ Konuyu Cevapla