Telepresence Dokuman ihtiyaci.
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
Telepresence Dokuman ihtiyaci.

Merhaba arkadaslar Telepresence konusunda egitim dokumani olan varsa paylasabilecek olan varsa cok sevinirim. VTVS2 etigim dokumani ariyorum ama hic bir yerde bulamadim. Cisco TP ,VCS ,expresway v.b dokuman olan varsa

gerkoski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Telepresence Dokuman ihtiyaci.

Merhaba arkadaslar

Telepresence konusunda egitim dokumani olan varsa paylasabilecek olan varsa cok sevinirim.

VTVS2 etigim dokumani ariyorum ama hic bir yerde bulamadim. Cisco TP ,VCS ,expresway v.b dokuman olan varsa paylasabilecen olan olursa cok sevinirim.

iyi calismalar.

Hypnotic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Co Administrator

Selam,

Elimde özellikle TP veya video teknolojileri ile ilgili bir döküman yok. uzun zamandır admin guide ve release note'lardan takip ediyorum bu konuları. Zaten bugün bu konularda bir döküman oluşturulmuş olsa ilerisi için yeniden döküman oluşturulması gerekecektir. Çünkü her yeni sürümde yeni özellikler ekleniyor ve cihazların kullanım alanları genişletiliyor.

Özellikle sormak istediğiniz konular varsa buradan sorabilirsiniz. hem size hem de forumu ziyaret eden başka kullanıcılara da faydası dokunur.

Kolay gelsin.

gerkoski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Sanirim siz soylemek isrtedigimi anlamadiniz her urunun e gitim dokumani mevcuttur ve surekli yetkili egitim merkezleri icin cisco tarafindan guncellenir.Yanlis anlasilma olmus sanirim benim mesajimda.

Egitim dokumanlari ve admin guideler surekli guncelleniyor.

Yinede tskler iyi calismalar.

+ Konuyu Cevapla