Ağ işletmenliği
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
Ağ işletmenliği

ABİLERİM MERHABA . BEN 10. SINIF ANADOLU MESLEK PROGRAMI ÖĞRENCİSİYİM . AĞ İŞLETMENLİĞİ OKUMAYI DÜŞÜNÜYORUM. AĞ İŞLETMENLİĞİ TAM OLARAK NEDİR ve MESLEK YÜKSEKOKULU VE ÜNİVERSİTELERDE HANGİ BÖLÜMLERİ KAZANABİLİYORUZ ? BENİM

Hacker00 is offline Junior Member

Default Ağ işletmenliği

ABİLERİM MERHABA . BEN 10. SINIF ANADOLU MESLEK PROGRAMI ÖĞRENCİSİYİM . AĞ İŞLETMENLİĞİ OKUMAYI DÜŞÜNÜYORUM. AĞ İŞLETMENLİĞİ TAM OLARAK NEDİR ve MESLEK YÜKSEKOKULU VE ÜNİVERSİTELERDE HANGİ BÖLÜMLERİ KAZANABİLİYORUZ ? BENİM BİLDİĞİM AĞ İŞLETMENİ AĞLARI YÖNETİR AMA DAHA FAZLA BİLGİYE İHTİYACIM VAR .

hllacicalik is offline Junior Member

ağ yönetir, ağ kurar, ağın güvenliğini sağlar. Fakat bunu yapabilmek için sadece lise ve üniversite eğitimi yetmez. Kendini bu siteden edineceğin dökümanlarla da geliştirebilirsin. Fakat Bir CCNA eğitimi alıp cisco network işine başlayabilirsin. Bu eğitim hem sana bir şeyler katacak hem iş bulmanı kolaylaştıracak. Ne kadar bilgi birikimi önemli olsa da network sektöründe etikete de çok ihtiyaç var. Eğer oturup programlama yapmak yazmak hoşuna gidiyorsa programlama oku, eğer bilgisayar aralarında bağlantı sağlamak ve İT departmanı daha çok hoşuna gidiyorsa network seç. Lise ve üniversite eğitiminde sürekli çalışarak dökümanlarla similasyonlar da ağlar kurmak sana yardımcı olabilecektir.
    üniversitelerin programlama dışında başka bölümleride var.

+ Reply to Thread

Bookmarks