WS-C2960X-48FPS-L teknik özellikleri
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
WS-C2960X-48FPS-L teknik özellikleri

arkadaşlar kurumda bu swichlerden var ve bu seriden birkaç tane daha alınacak ancak teknik şartname ile alım yapılacak ve malesef cisco sitesine gidince bana bu serinin "WS-C2960X-48FPS-L" teknik detaylarını vermek

Deep Voice isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart WS-C2960X-48FPS-L teknik özellikleri

arkadaşlar kurumda bu swichlerden var ve bu seriden birkaç tane daha alınacak ancak teknik şartname ile alım yapılacak ve malesef cisco sitesine gidince bana bu serinin "WS-C2960X-48FPS-L" teknik detaylarını vermek yerine WS-C2960X serisinin teknik detayları var ve bunu teknik şartname haline getiremedim bir türlü nasıl yardımcı olabilirsiniz bilmiyorum ama özetle WS-C2960X-48FPS-L nin teknik detaylarının bulunduğu bir dosya bulabilirmiyiz. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

nfkengineer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

merhaba,

aşağıdaki linkten datasheet olarak bakabilirsin.

Cisco Catalyst 2960-X Series Switches Data Sheet - Cisco

Deep Voice isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

öncelikle yardımların için teşekkür ederim. ancak bu linki daha önce de inceledim DAHASHEED de tüm 2960x serisinin tümü göz önünde bulundurarak teknik özellikleri verilmiş ancak benim amacım bu değil sadece 2960x-48FPS-L nin teknik özelliklerini bulabileceğim bir yer arıyorum. bu DADASHEED den anladığım kadarı ile 2960x-48FPS-L ile ilgil satırları kopyala yağıştır ile worde aktarıp düzenlemeyi dendim malesef belli bir yerden sonra balatayı sıyırdım o nedenle sadece 2960x-48FPS-L nin teknik deyatlarını arıyorum (türkçe olursa da dadından yenmez walla.... ilginiz için tekrar teşekkür ederim.

+ Konuyu Cevapla