AIR-LAP1131AG-E-K9 arayüz sorunu
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
AIR-LAP1131AG-E-K9 arayüz sorunu

başlıkta belirtmiş olduğum cihazın arayüzüne giremiyorum.telnet ve subnet gibi cihazlarla konsol üzerinden cihaza erişebiliyorum cihazı modeme bağlayınca ip alıyor ama aldığı ip'yi tarayıcıya girince arayüz ekranı gelmiyor.internetteki bütün tarifleri denedim

itaatsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart AIR-LAP1131AG-E-K9 arayüz sorunu

başlıkta belirtmiş olduğum cihazın arayüzüne giremiyorum.telnet ve subnet gibi cihazlarla konsol üzerinden cihaza erişebiliyorum cihazı modeme bağlayınca ip alıyor ama aldığı ip'yi tarayıcıya girince arayüz ekranı gelmiyor.internetteki bütün tarifleri denedim ama olmadı.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.telnetten bi görüntü ekledim
    Eklenmiş Resim Eklenmiş Resim
    • Dosya tipi: jpg cisco.jpg‎ (98.8 KB (Kilobyte), 1266 kez indirilmiştir)

winermute isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

aynı bloktan bir ip verin bilgisayarınıza ,subnetide yazın enson interface verdiğiniz ip yi gateway olarak verin girersiniz yanlız console ile telnet olabilmeniz çok ilginç birde cihaza subnet nasıl oluyorsunuz ?

itaatsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

ilginiz için teşekkür ederim arkadaşım ama pcye aynı bloktan ıp vermeme rağmen yinede girilmiyodu arayüze.cihaza konsol portuyla bağlanırken rs232-rj45 kablosunu pc ile accesspointe bağlıyorum,telnet veya putty ayarlarını yapıp kürsör ekranında beklerken accesspointi elektriğe takınca 15saniye sonra accesspoint olağan şekilde başlıyor

+ Konuyu Cevapla