[ Çözüldü ] CCNA Instructor
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Hypnotic
CCNA Instructor

Merhaba arkadashlar. cisco ccna sertifikam var. simdi cisco ccna instructor sertifikasi almak istiyorum. nasil alinir? bu sertifika icin neleri okumaliyim?bilgisi olan varmi?

Ciscohack isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arrow CCNA Instructor

Merhaba arkadashlar. cisco ccna sertifikam var. simdi cisco ccna instructor sertifikasi almak istiyorum. nasil alinir? bu sertifika icin neleri okumaliyim?bilgisi olan varmi?

Hypnotic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Co Administrator

küçük bir ccie labı gibi sınavı var bu sertifikanın.
    çok talep olursa cisco'dan türkiye'ye bir hoca gelir ve sınav yapar. Bireysel olarak girmek için yurt dışındaki sınav merkezlerinde sınava girebilirsiniz.
    Sınav, sözlü bir sınavdır. bir kaç soruyu sözlü olarak sorar ve sizde yanıtlarsınız. bunun yanı sıra size bir lab'ta yaptırır, labta kafasına takılan yerleri kıl kıl soruları sorar. aldığınız puana göre sınavı geçersiniz veya kalırsınız.
    tavsiyem; bu sınava girmek için ccna tecrübesi yeterli gelmeyebilir. ccnp veya ccnp+ olmanız sizin yararınıza olur.

kolay gelsin.
    Nexus likes this.

ben duydum ki cisco bayiligi olan bilinen bi sirketde calistiginda ve yeterli tecruben oldugunda sinavsiz alabiliyorsun. oyle bisey varmi?

ben duydum ki cisco bayiligi olan bilinen bi sirketde calistiginda ve yeterli tecruben oldugunda sinavsiz alabiliyorsun. oyle bisey varmi?...
    Alıntı NonStop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    küçük bir ccie labı gibi sınavı var bu sertifikanın.
    çok talep olursa cisco'dan türkiye'ye bir hoca gelir ve sınav yapar. Bireysel olarak girmek için yurt dışındaki sınav merkezlerinde sınava girebilirsiniz.
    Sınav, sözlü bir sınavdır. bir kaç soruyu sözlü olarak sorar ve sizde yanıtlarsınız. bunun yanı sıra size bir lab'ta yaptırır, labta kafasına takılan yerleri kıl kıl soruları sorar. aldığınız puana göre sınavı geçersiniz veya kalırsınız.
    tavsiyem; bu sınava girmek için ccna tecrübesi yeterli gelmeyebilir. ccnp veya ccnp+ olmanız sizin yararınıza olur.

kolay gelsin.

Soul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Alıntı Ciscohack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben duydum ki cisco bayiligi olan bilinen bi sirketde calistiginda ve yeterli tecruben oldugunda sinavsiz alabiliyorsun. oyle bisey varmi?
    Merhaba

oyle birsey yok. sunum ve lab sinavlarina girmen gerekiyor.
    toplamda 8 saat suruyor. lab da ayrica throubleshootingde var.
    www.cliguru.com

+ Konuyu Cevapla