Pirelli Adsl Modem Bridge Çalıştırma
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Pirelli Adsl Modem Bridge Çalıştırma

arkadaşlar selamlar, ofisimizde daha önce ttnet vardı bende 877 cisco yu config edip merkez ile vpn yapmıştım şimdi ttneti iptal ettim süper online bireysel internet aldık ofise cat 6 kablo

cem650 Guest

Standart Pirelli Adsl Modem Bridge Çalıştırma

arkadaşlar selamlar,

ofisimizde daha önce ttnet vardı bende 877 cisco yu config edip merkez ile vpn yapmıştım şimdi ttneti iptal ettim süper online bireysel internet aldık ofise cat 6 kablo cekmişler ve pirelli marka modem koymuşlar ben şimdi bu raya 877 cihazı nasıl koyarım araştırdım pirelli modemi bridge yapıp pirelli modemden kablo alıp 877 cihaza takıp çalıştırırsın diyorlar ama aranızda yapan kullanan varmı ben 877 cihazını devreye alıcam ACL yazıcam ve merkezle internet vpn yapıcam nasıl yaparım sizce yardımcı olurmusunuz.

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

bağlantı tipleri farklı yapamazsınız , 877 adsl , sol ün verdiği bağlantı fiber , ama pirelli ile vpn yapılabiliyor ise internet üzerinden yapabilirsiniz bilemiyorum
    Mr.google knows everything , ask to him...

cem650 Guest

yani bazı kişiler pirelliyi bridge moda alıp kablo ile yapılabileceğini söylüyorlar ama dialer portunu kullanmam için rj11 çıkışı lazım bana pirelliden rj45 yani cat 6 kablo geliyor onunla nasıl yaparim bilmiyorum.

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

şöyle olabilir pirelli yi hiç kullanmazsınız , cat6 kabloyu cisco ya takar tanımları bunun üzerinde yaparsınız , ama elinizdeki cihazı bir inceleyin vpn desteği olabilir , ikinci bir seçenek olarak pirelli üzerinde örneğin ipsec tünelse gerekli portları cisco ya yönlendirip bu şekilde tünel kurabilirsiniz
    Mr.google knows everything , ask to him...

+ Konuyu Cevapla