Cisco CCNA Sertifika Soruları
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

Closed Thread
Results 1 to 6 of 6
Cisco CCNA Sertifika Soruları

Ya Arkadaşlar Ben Lise 3 e Gidiyorum Ağ Sistemleri Okuyorum Öğretmenimiz Bizi Sınav YApıyo Bu Sınavlardan %70 i Geçemessek Sertifika alamıycakmışız Lüfen yardım edermisiniz su soruların cevaplarına. Sorular Aşagıda Imageshack

qwertim12 Guest

Unhappy Cisco CCNA Sertifika Soruları

Ya Arkadaşlar Ben Lise 3 e Gidiyorum Ağ Sistemleri Okuyorum Öğretmenimiz Bizi Sınav YApıyo Bu Sınavlardan %70 i Geçemessek Sertifika alamıycakmışız Lüfen yardım edermisiniz su soruların cevaplarına.Sorular Aşagıda

Imageshack - 59754636.png
    Imageshack - 95285764.png
    Imageshack - 56933903.png
    Imageshack - 14973704.png
    Imageshack - 46541630.png

Last edited by qwertim12; 24.11.2011 at 19:57.

qwertim12 Guest

Bilen Yokmu Arkadaşlar Acil Lazım :S

ebfo45 is offline Senior Member

Öğretmenine benim selamımı söyle 70 olmasa da sana versin sertifikayı yeter ki ortalaman 45-50 olmasın.

qwertim12 Guest

ortalamam 64 bir sınav değil 3 sınav oluyoruz buraya sadece en kolay sınavı attım bu sınavda ortalamam 64 2.de 52 3.de 47 cok zor sorular :S

ebfo45 is offline Senior Member

Benim uyanık öğrencilerim ingilizcesinden google translatede çevirip yapıyıorlardı.

qwertim12 Guest

((: bizde okulda sınav olurken netten bakıyoduk ama cevırmek hıc aklıma gelmedi neyse konuyu kapatabilrisiniz sağolsun bi arkadaş cevapları vermiş

Closed Thread

Bookmarks