CISCO Sınav Tekrarı
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
CISCO Sınav Tekrarı

Merhaba Arkadaşlar; Bugün ccnp tshoot sınavına girdim ve çok az farkla geçemedim. Acaba ödediğim 200 dolar yanıyor mu? yoksa ikinci bir sınav hakkı tanıyorlar mı?

tarik.kazanci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Question CISCO Sınav Tekrarı

Merhaba Arkadaşlar;
    Bugün ccnp tshoot sınavına girdim ve çok az farkla geçemedim.
    Acaba ödediğim 200 dolar yanıyor mu? yoksa ikinci bir sınav hakkı tanıyorlar mı?

cevap veren yok mu?

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Second shoot varsa tekrar ücretsiz alabilirsiniz. Aksi takdirde yeniden ücret ödemek durumundasınız. Sınava girdiğiniz yere sorabilirsiniz.

Yanıt için tşkler Admin.

vue.com dan kendi hesabaımda görülmedi.Sadece failed olarak düşmüş.Acaba hesabıma yansıdıktan sonra ücretsiz sınav yeri mi alınacak?

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

Sınava girdiğiniz yerden,second shoot hakkınız olup olmadığını kesin olarak öğrenebilirsiniz.

Hypnotic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Co Administrator

Selam,

evet yanar.

sınava girdiiğiniz/geçemediğiniz günden itibaren 6 gün boyunca cisco'nun herhangi bir sınavını alamazsınız. 6 Gün sonrası için alınabilir. Zaten tekrar almak istediğinizde satın almanız gerekecektir. Sınava girmiş ve kalmışsınız. Cisco'nun bu ve benzeri şekilde hiç ücretsiz sınav yaptığına şahit olmadım. Şu durumda tekrar hakkınız ücretini ödediğiniz taktirde aktif olacaktır.

Geçmiş olsun,
    Kolay gelsin.
    //
    Ben senin beni pingleyebilme ihtimalini sevdim.
    Ben seninle bir gün bir debug çıktısında,
    Ben seninle sadece bilmek zorunda kalanların bildiği bir routing tablosunda olabilme ihtimalini sevdim.
    //

Alıntı Oruç Akpınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam,

evet yanar.

sınava girdiiğiniz/geçemediğiniz günden itibaren 6 gün boyunca cisco'nun herhangi bir sınavını alamazsınız. 6 Gün sonrası için alınabilir. Zaten tekrar almak istediğinizde satın almanız gerekecektir. Sınava girmiş ve kalmışsınız. Cisco'nun bu ve benzeri şekilde hiç ücretsiz sınav yaptığına şahit olmadım. Şu durumda tekrar hakkınız ücretini ödediğiniz taktirde aktif olacaktır.

Geçmiş olsun,
    Kolay gelsin.
    Merhaba Oruç,
    Ben CCNA sınavına ilk girişimde geçememiştim.Şansıma second shoot hakkı vardı.1 hafta sonra hiç bir ücret ödemeden tekrar girmiş öyle geçmiştim.Böyle bir uygulama Microsoft sınavlarında çok yaygın olmakla birlikte,Cisco da arada bir böyle güzellikler yapmaktadır.

Yalnız şöyle bir durum var.Eğer second shoot hakkı varsa email yoluyla yardımcı olmuyorlar.(en azından 2.5 yıl önce olmuyorlardı).Bizzat telefonla görüşmüştüm.Yani bütün bilgileri(ad,soyad,sınav no vb soruları) birinci ağızdan duymak istiyorlar.Ama son zamanlarda bu durum değişmiş midir bilemiyorum.

Hypnotic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Co Administrator

Alıntı ilker61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız şöyle bir durum var.Eğer second shoot hakkı varsa email yoluyla yardımcı olmuyorlar.(en azından 2.5 yıl önce olmuyorlardı).Bizzat telefonla görüşmüştüm.Yani bütün bilgileri(ad,soyad,sınav no vb soruları) birinci ağızdan duymak istiyorlar.Ama son zamanlarda bu durum değişmiş midir bilemiyorum.
    Selam,

Microsoft sınavlarına 5 sene önce girdiğimde vardı ama şimdi varmı bilmiyorum. Cisco sınavlarında son 1 - 1.5 yıldır hiç duymamıştım o kadar sınava girdiğim halde. Belkide dediğin gibi vardır bu tür bir uygulama, hiç araştırmadım ben.

Kolay gelsin.
    //
    Ben senin beni pingleyebilme ihtimalini sevdim.
    Ben seninle bir gün bir debug çıktısında,
    Ben seninle sadece bilmek zorunda kalanların bildiği bir routing tablosunda olabilme ihtimalini sevdim.
    //

önce sınav merkezine sordum.Onlarda direkt olarak cisco sayfasındaki sınav şartlarını okumam için link verdi.Orada da sınav tekrarı ile ilgili bir ibare göremedim.Sonra vue.com' mesaj yolladım onlarda biz aracıyız biz herhangi birşey yapamayız,siz en iyisi cisco'nun sitesinden mail yollayın dedi.Bende maili yolladım onlarda sınav tekrarının olamayacağını bildirdiler.Ama sınavla herhangi bir problem yaşadığınızda ücret ödemeden tekrardan giriş yapabilirsiniz.
    Bilginize arkadaşlar.

+ Konuyu Cevapla