Cisco.com Hesabı Açmak
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3
Cisco.com Hesabı Açmak

Merhabalar, cumartesi günü CCNA sınavını vererek sertifika almaya hak kazandım, sınavım onaylandıktan sonra bana gelen mailde hesap açıp adresimi doğrulamam gerektiği gibi şeyler yazılıydı. Ben de hesap açayım dedim demez

 1. #1
  berilker is offline Junior Member
  Join Date
  Mar 2011
  Posts
  2

  Default Cisco.com Hesabı Açmak

  Merhabalar, cumartesi günü CCNA sınavını vererek sertifika almaya hak kazandım, sınavım onaylandıktan sonra bana gelen mailde hesap açıp adresimi doğrulamam gerektiği gibi şeyler yazılıydı. Ben de hesap açayım dedim demez olaydım. Hesap açarken ev ya da iş adresi istiyordu, ben de ev adresimi doldurdum. Herşeyi tamamladığım halde hep register dediğimde bana "City" alanının hatalı olduğunu söyledi, adresim Mersinde ve Mezitli ilçesindeyim. Posta kodunu da doğru girdiğim halde bana hatanın ne olduğunu da söylemeden beni bir türlü üye yapmadı sistem. Support kısmından bir yetkili ile mailleştikten sonra onlar bana bir hesap açtılar fakat bu sefer de hesaptaki adresi State olarak ISTANBUL, City olarak da Istanbul olarak doldurmuşlar ve ben bunu yine değiştirmek istediğimde aynı hatayı veriyor. (3 ayrı browserla denedim, belki fayda eder diye.)

  Sizden isteğim siz de daha önce cisco.com hesabı oluştururken böyle bir sorunla karşılaştınız mı? Eğer karşılaştıysanız benim yanlışım nerede, ya da başka bir tavsiyeniz var mı?

 2. #2
  trunkmode is offline Administrator
  Join Date
  Jun 2008
  Posts
  1,331

  Default

  Merhaba Eksiksiz bilgi girdiyseniz sorun olmaması lazım . Türkçe karakter kullandıysanız bundan olabilir ilk akla gelen bu
  Önce OKU sonra SOR.

 3. #3
  berilker is offline Junior Member
  Join Date
  Mar 2011
  Posts
  2

  Default

  Türkçe karakter kullanmıyorum, ona da dikkat ettim. State: ICEL City: Merkez olarak değiştirebildim bu sefer de posta kodunu değiştiremiyorum, 33170 yaptığımda city için hata veriyor. 34350 yapmış hesabı açan cisco görevlisi, öyle kaldı.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts