Cisco 'ya Nereden Başlamalıyım
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
Cisco 'ya Nereden Başlamalıyım

Merhaba Arkadaşlar; Sitenize yeni üye olan acemi bir uzman adayı olaraktan ilk izlenimlerimi bildirmek isterim  Öncelikle böyle kaliteli bilgiler üyeler ve yöneticiler bulunduran bu siteye biz acemilere ışık tuttuğu

SemihEsentürk is offline Junior Member

Default Cisco 'ya Nereden Başlamalıyım

Merhaba Arkadaşlar;

Sitenize yeni üye olan acemi bir uzman adayı olaraktan ilk izlenimlerimi bildirmek isterim 
    Öncelikle böyle kaliteli bilgiler üyeler ve yöneticiler bulunduran bu siteye biz acemilere ışık tuttuğu için teşekkürlerimi iletirim..

Müsadeniz varsa aklıma takılan birkaç soru hakkında siz üstadlarımdan bilgi öneri almak isterim;

1.Sorum: Öncelikle kendimi tanıtayım. 20 yaşındayım Anadolu Meslek Lisesi Veri Tabanı Programcılığı Mezunuyum. Şu an bi firmada Bilgi İşlem Yazılım Geliştirme personeli olarak çalışıyorum. Temel seviyede yada biraz altında Network bilgim iyi oldğunu düşündüğüm donanım bilgim ve VB.NET açısından iyi olduğunu düşündüğüm bir yazılım bilgim var. FAKAT; lise yıllarında staj yaptığım şirketten beridir bir network uzmanlığı merakı aldı beni gidiyor. MCSE CCNA CEH terimleri hep bi ışık yakmıştır içimde. Sorum şu ki acaba yol yakınken sistem alanına yönelip gece gündüz çalışıp iyi bir sistem uzmanı(mühendisi) olmalımıym yada kardeşim kaşınma ya yazılıma devam et işte mi dersiniz 

2.Sorum:Ben bu MCSE CCNA CEH işini kurs eğitimi almadan başarabilirmiyim.
    3.Sorum: Siteniz gerçekten harika içeriklere sahip fakat benim gibi acemi arkadaşlar başlıklara bakıp içerisinde boğuluyor. Şöyle olsa nasıl olurdu. Bir eğitim seti: Öncelikle bu işin ne olduğunu anlatan daha sonra en temel bilgilerden başlayıp adım adım step step ilerleyerek sınavlara hazırlayan ve bu işi öğrenmek isteyenlere sizin belirledğiniz bir sırayla anlatan ve sonunda gerçekten öğretici bi niteliği olan bu kadar olmasa bile en azından bir doküman olsa zaten sitede tüm eğitimler mevcut en azından bunlarda nasıl bir sıra izleyeceğimizi bize anlatan bir şey olsa hem sitenin giderlerine destek hemde olsa hemde azda olsa bu seti hazırlayanlara destek amaçlı makul bi fiyata satılabilir bile.

Bu işi gerçekten öğrenip uzman olmak isteyen bi aceminin nacizane fikirleri bunlar  vakit ayırıp okuyan herkese teşekkür ederim.

İyi günler…

System is offline Senior Member

+ Reply to Thread

Bookmarks