CCNA Eğitimi
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
CCNA Eğitimi

arkadaşlar herkese kolay gelsin. Cisco Certified Network Associate Routing & Switching ( CCNA ) Sertifikası almak istiyorum. Sitemizden de çok güzel Cisco ve CCNA dökümanları indirdim fakat dökümanlar fazla olduğu

montoya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arrow CCNA Eğitimi

arkadaşlar herkese kolay gelsin. Cisco Certified Network Associate Routing & Switching (CCNA) Sertifikası almak istiyorum. Sitemizden de çok güzel Cisco ve CCNA dökümanları indirdim fakat dökümanlar fazla olduğu için hangisini takip edeceğimi bilmiyorum. ben büro makinaları üzerine çalışan bir firmada teknisyenlik yapıyorum.network işine 2 yıldır büyük bir merak sardım

( indirdiklerim hayrulla kolukısaoğlu hocanın Cisco Certified Network Associate Routing & Switching (CCNA) için hazırlanmış CCNAX.pdf dökümanı, fırat üniversitesinin hazırlamış olduğu bir Cisco dökümanı ve bunların yanında bir kaç tane da) birde wendel odom'a ait bir Cisco kitap varmış ama şu an piyasada bulamadım sizlerden ricam bana sadece hagi dökümanı takip edeceğim hakkında bigi verirseniz sevinirim.

birde hangi Cisco simülatörü kullanabilirim. CCNP bosona biraz baktım. bilgileriniz için şimdeden teşekkür ediyorum.bu siteye gerek kullanıcı olarak gerekse kurucu olarak görüşlerini bildiren tüm arkadaşlara teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar

--------------------------------------------------------------------------------

latecollision Guest

Alıntı montoya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese kolay gelsin.ben büro makinaları üzerine çalışan bir firmada teknisyenlik yapıyorum.network işine 2 yıldır büyük bir merak sardım.cisco ccna seretifikası almak istiyorum.sitemizden de çok güzel dökümanlar indirdim fakat dökümanlar fazlaolduğu için hangisini takip edeceğimi bilmiyorum.( indirdiklerim hayrulla kolukısaoğlu hocanın ccnax pdf dökümanı,fırat üniversitesinin hazırlamış olduğu bir döküman ve bunların yanında bir kaç tane da) birde wendel odom'a ait bir kitap varmış ama şu an piyasada bulamadım sizlerden ricam bana sadece hagi dökümanı takip edeceğim hakkında bigi verirseniz sevinirim.birde hangi simülatörü kullanabilirim.bosona biraz baktım. bilgileriniz için şimdeden teşekkür ediyorum.bu siteye gerek kullanıcı olarak gerekse kurucu olarak görüşlerini bildiren tüm arkadaşlara teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar

--------------------------------------------------------------------------------
    slm
    wendel odom un kitabını istiyosan ben sana gönderim onu kullanmıyorum,bide simulator olarak bence dynagen kullanmanı tavsiye ederim.Kolay gelsin

vurgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Korhan hocama katiliyorum
    pa4shure 2.85 ve 2.93 de bak(test simulator-CCNA 640-802)

vurgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

arkadaşlar cevaplar için teşekkürler.kaynak hangisini kullanayım

AcLMasteR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

wendel oddom un kitabı bende var ama Hiç iyi Türkçe ye çevirememişler .eğer ingilizcen varsa Sybex i oku Todd Ammle yazarın adı Sybex 6th edition en son çıkan olması lazım.kolay gelsin
    The day that never comes

ingilizcem var ama önerdiğiniz kaynağın tamamını çevirebileceğimi zannetmiyorum.yinede teşekkürler.başka önerebilirmisiniz

ustunel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

kaynak olarak sybex güzeldir . simulatörde packet tracer işine yarar...

e-mky Guest

sybex nereden bulabilriz...?

erginyavuz61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Alıntı e-mky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sybex nereden bulabilriz...?

umarım işine yarar upload ettim
    Sybex - CCNA Fast Pass(2004)
    link:http://rapidshare.com/files/92843481/Sybex.rar.html

+ Konuyu Cevapla