Router, AUX Port Bağlantısı
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5
Router, AUX Port Bağlantısı

merhaba arkadaşlar router üzerinde bulunan aux. port ile routerın nasıl konfigure edileceği hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?Mesela ben istanbul'dan ankara'daki router'ı bu port'tan konfigure etmek istediğimde ne yapmalıyım?teşekkürler

heavenix is offline Member

Default Router, AUX Port Bağlantısı

merhaba arkadaşlar
    router üzerinde bulunan aux. port ile routerın nasıl konfigure edileceği hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?Mesela ben istanbul'dan ankara'daki router'ı bu port'tan konfigure etmek istediğimde ne yapmalıyım?teşekkürler

vurgun is offline Senior Member

Sana Modem lazim. Aux(Rj45)<--kablo---->DB25(Modem)------HATT

biraz daha açıklayıcısı yazabilir misiniz size zahmet?telnet ile mi bağlanmam gerekiyor ankara'daki router'a?

vurgun is offline Senior Member

hocam aux portu ayni console portu gibidir.Yani telnet ile calishmaz.
    Console portuna fiziksel olarak yakinsin,aux da fiziki olarak uzaksin amma remote koshulmuyorun direk koshuluyorsun.sanki fizikselsin.Ankardaki routerin yanina Modem koyursun.O modemden routerin AUX protunu fizikisel olarak connect yapiyon.Sen o modem uzerinden routere baglaniyorsun

hmm peki modem'e bağlanmak için explorer'a modemin ip'sini yazıp mı bağlanıyoruz.kusura bakmayın routerlarla çalışmadığım için pek bilgim yok sizide yoruyorum..

+ Reply to Thread

Bookmarks