CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
CCNA INTRO Exam Certification Guide (CCNA Self-Study, 640-802 )

merhaba, ekte'ki kitapla ilgili bilgisi olan var mı acaba?tavsiye edermisiniz yararlı olur mu?

heavenix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member heavenix is on a distinguished road

Standart CCNA INTRO Exam Certification Guide (CCNA Self-Study, 640-802 )

merhaba,
    ekte'ki kitapla ilgili bilgisi olan var mı acaba?tavsiye edermisiniz yararlı olur mu?
    Eklenmiş Resim Eklenmiş Resim

root - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator root will become famous soon enoughroot will become famous soon enough

Arrow

Alıntı heavenix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    ekte'ki kitapla ilgili bilgisi olan var mı acaba?tavsiye edermisiniz yararlı olur mu?
    Mutlaka faydası olur zaten bunun aksini iddia etmez kimse
    ama eğer yeterli derecede ingilizceniz varsa ingilizce kaynağından okursanız daha iyi olabilir. o resimde yazan sınav kodunu pek göremedim ama sanırım CCNA Intro 640-821 içindi. Ben 640-607 için hazırlanmış kitabı okumuştum ve kabul etmek lazımki " Türkçe çevirisi " kötüydü. 640-801 için de Türkçe kitap sanırım yoktu. Bu kitap için iyi ya da kötü diye bir yorumda bulunmuyorum.

sabridm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member sabridm is on a distinguished road

ben bu kitabı bitirmek üzereyim.Kitapta çeviri hataları var.Ama bu bir sorun teşkil etmez.İngilizce bilginiz varsa ne demek istediğini anlıyorsunuz.örneğin cihazları tanımlarken anahtar, yönlendirici, tekrarlayıcı gibi türkçe isimler kullanmış.Eğer siz yönlendiricinin ingilizce router olduğunu anlarsanız sorun yok.ingilizce bilmiyorsanız zaten sınavda da işiniz zor.

heavenix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member heavenix is on a distinguished road

Alıntı System Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mutlaka faydası olur zaten bunun aksini iddia etmez kimse
    ama eğer yeterli derecede ingilizceniz varsa ingilizce kaynağından okursanız daha iyi olabilir. o resimde yazan sınav kodunu pek göremedim ama sanırım CCNA Intro 640-821 içindi. Ben 640-607 için hazırlanmış kitabı okumuştum ve kabul etmek lazımki " Türkçe çevirisi " kötüydü. 640-801 için de Türkçe kitap sanırım yoktu. Bu kitap için iyi ya da kötü diye bir yorumda bulunmuyorum.
    merhaba,
    evet kitapta 640-821 yazıyor.Bu 821 ccna sınavı için midir?Şu anki versiyon 640-801 değil mi?Birde son bir soru ccna sertifikası almak için sadece tek bir sınava girmek yeterli mi?

nkosova isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member nkosova is on a distinguished road

Standart 640-821

ben de bu kitap tan çalışıyorum.. bence çok faydalı...CCNA için yeterli sayılabilir..

newbie Guest

Alıntı heavenix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    evet kitapta 640-821 yazıyor.Bu 821 ccna sınavı için midir?Şu anki versiyon 640-801 değil mi?Birde son bir soru ccna sertifikası almak için sadece tek bir sınava girmek yeterli mi?
    640-821 tam olarak nedir bilmiyorum ama, şu anki versiyon 640-802. 640-802 sınavına girip kazanırsan sertifikayı alırsın ancak parça parça iki kere girmek te mümkün. o sınavların kodlarını bilmiyorum bence en iyisi tek sınavda geçmek zaten...

640-801 kodlu sınav eskide kaldı. 640-802nin bundan farkı yeni konuların sorulacak olması (wireless ve security)
    bu kitap da iki parça oluşan sınavdan ilkinin konularını içeriyor sanırsam ama eski sistem. ancak eski olması seni fazla etkilemesin zaten kitapta temel konular yer alıyor.

root Guest

Bu kitap bende de var. Her ne kadar ingilizce reference guide'lar kadar sağlam olmasa da ve arkadaşımın da dediği gibi çeviri hataları olsa da güzel bir kitap ve faydalı buldum. Fakat bana biraz eksik gibi geldi ama buna da şükür bence

cableguy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member cableguy is on a distinguished road

turkce IT kitabı okumayacaksın

tamam arkadaşlar teşekkürler fikirleriniz için.

arkadaşlar son olarak kitapta wan teknolojilerini anlatıyor mu?wan teknolojileri için alıcam kitabı o yoksa boşuna 40 ytl vermeyeyim.

+ Konuyu Cevapla