CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
Comptia A+, Network+ (Comptia Eğitimleri)

arkadaslar benim comptia A+ 2006 ve Network + sertifikalarim var. bu belgeleri amerikadan aldim kendim evde calisayarak ve su anda da ccna sinavlarina yonelmek istiyorum. su anki elimdeki sertifikalarin turkiyede

tyler187 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member tyler187 is on a distinguished road

Standart Comptia A+, Network+ (Comptia Eğitimleri)

arkadaslar benim comptia A+ 2006 ve Network + sertifikalarim var. bu belgeleri amerikadan aldim kendim evde calisayarak ve su anda da ccna sinavlarina yonelmek istiyorum. su anki elimdeki sertifikalarin turkiyede gecerliligi ne oldugunu bilmiyorum. bilgisi olan var mi bu konu hakkinda.
    simdi den tsk ler

tyler187 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member tyler187 is on a distinguished road

yaww bir allahin kuluda yardim edemez mi?

root Guest

Merhaba,
    elinizdeki comptia + sertifikanızın ülkemizde geçerliliği vardır. Zaten bu sertifika sizin comptia + intro'sunda belirtilen konulara hakim olduğunuzu ve sınavı başarı ile verdiğinizi gösterir. Çoğu bilişim şirketi comptia sertifikasyon programından haberdar zaten Global bir sertifika. Cisco CCNA sertifikası ve Cisco'nun tüm sertifikaları daha geçerlidir. Çünkü Cisco network konusunda donanım üretme işi kadar dünyanın network teknolojisini belirliyor, eğitim akademilerine yatırım yaparak ülkemizde bile pek çok üniversitede CNAP akademileri kuruyor. Comptia + bu kadar bilinen bir sertifika değil.. Yolu data center'dan ya da bilişim, bilgi işlem'den geçmeyen birileri için pek anlam ifade etmez. Çoğu sizin elinizde gördüğünde tanımış olur

Comptia'da sonuçta küresel bir eğitim merkezi

http://www.comptia.org/

root Guest

Ayrıca ben burda yardım edilecek birşey göremedim Comptia A+ 2006 diye bir sertifikasyon programı yok. Essentials, 220-602, 220-603 ve 220-604 var. Yanılıyor olmayın.

vurgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member vurgun is on a distinguished road

Ozgur Karatasa tam destekciyim.
    CCNA almanda daha yarar vardir.

serdardasci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member serdardasci is on a distinguished road

Standart comptIa A+ sınavıyla alakalı türkçe doküman

elinde comptIa A+ sınavıyla alakalı türkçe doküman olan varsa yardımcı olursa sevinirim

+ Konuyu Cevapla