Cisco Router 2522 - Ctrl + Break
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Router 2522 - Ctrl + Break

Arkadaşlar elimde cisco 2500 serisi bir router var bunu configure etmek istiyorum sadece komut çalışması yapmak için com dan baglıyorum local pc me açıyorum özeliklerini yazıyor ve kitleniyor.açılışta ctrl+break yapıyorum

dogancisco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arrow Cisco Router 2522 - Ctrl + Break

Arkadaşlar elimde cisco 2500 serisi bir router var bunu configure etmek istiyorum sadece komut çalışması yapmak için com dan baglıyorum local pc me açıyorum özeliklerini yazıyor ve kitleniyor.açılışta ctrl+break yapıyorum yemiyor.acaba ben mi yanlış baglantı yapıyorum yada farklı bir yolu varmı.

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

Arrow

Alıntı dogancisco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elimde cisco 2500 serisi bir router var bunu configure etmek istiyorum sadece komut çalışması yapmak için com dan baglıyorum local pc me açıyorum özeliklerini yazıyor ve kitleniyor.açılışta ctrl+break yapıyorum yemiyor.acaba ben mi yanlış baglantı yapıyorum yada farklı bir yolu varmı.

Merhaba.
    Sizin de bildiğiniz gibi router'e bağlanmak için illaki kablo bağlantısı yapmaya gerek yoktur yani daha önceden bir konfigurasyon varsa , ip'ler ve telnet şifreleri vs gibi
    buna göre kablo bağlantısı yanlış olmasına ihtimal vermiyorum ben.
    sanırım router açılıyor ve post işlemi yaparken kalıyor.
    post 'un açılımı da şöyledir power on self test. görevi ise hangi arabirimleri var olduğunu ve donanımsal bir sorun var mı kontrol etmek.
    buna göre router 'de donanımsal bir sorun olabilir diye düşünüyorum.

nkosova isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Standart consol

selam.. consol bağlantında da bi sorun oluşmuş olabilir..eğer dediğiniz gibi consoldan görüntü alabiliyorsanız..

aksi halde hyper terminal deki bound rate ayarlarını 52000 veya 115000 olarak değiştirmenizi öneririm... iyi çalışmalar...

nkosova isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Standart düzeltme

57600 ve 115200 olacak .

+ Konuyu Cevapla