CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco 4400 Wireless LAN Controller

Merhaba arkadaşlar... Bugün Cisco nun daha önce tanışmadığım bir ürünüyle tanıştım kısaca sizinle paylaşmak istiyorum.Cisco firması local area larda genel olarak çoklu kullanıcıları internete çıkarmak veya kablosus IP telefon hizmeti

x25
    x25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member x25 will become famous soon enoughx25 will become famous soon enough

Standart Cisco 4400 Wireless LAN Controller

Merhaba arkadaşlar...

Bugün Cisco nun daha önce tanışmadığım bir ürünüyle tanıştım kısaca sizinle paylaşmak istiyorum.Cisco firması local area larda genel olarak çoklu kullanıcıları internete çıkarmak veya kablosus IP telefon hizmeti vermek için kullanmış olduğu access point cihazlarının yönetimini tek bir noktadan salamak için wireles lan controller adı altında bir ürün piyasaya sürmüş.Muhtemelen daha önceleri sürmüş olabilir ama ben bugün tanıştım kendisiyle ... AP lerin mac leri Adl arı IP havuzları frekans ayarları kısacası bir AP nin arayüzünden kontrol edebilceğiniz herşeyi bu kontrol cihazı üzerinden yapılmasını sağlıyor özellikle AP sayısı fazla olan lokasyonlarda cisco nun kesisnlikle tavsiye ettiği bir ürün ama fiyatı biraz yüksek(yaklaşık 35-40 bin$)...daha cihazı detaylı olarak incelemedim ama inceledeiğimde sizinle paylaşacığımdan emin olabilirsiniz saygılarımla

meds Guest

gusel cıhaz abı parası da gusel yannız dev kablosuz yayınlar kontrol edıcek kadar guclu bı makına herhalde ıncelemelerı beklıyoruz hocam..

+ Konuyu Cevapla