CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

Forum Mobil Sürümü Aktif Edilmiştir  
+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Kurs Ücretleri

Arkadaşlar merhabalar ben Cisco eğitimlerine (CCNA, CCNP) katılmak istiyorumda. bu egitimlerin ücretleriyle ilgili bir bilgi olan varmı eger bilgisi olan varsa paylaşabilir mi

demir12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member demir12 is on a distinguished road

Arrow Cisco Kurs Ücretleri

Arkadaşlar merhabalar ben Cisco eğitimlerine (CCNA, CCNP) katılmak istiyorumda. bu egitimlerin ücretleriyle ilgili bir bilgi olan varmı eger bilgisi olan varsa paylaşabilir mi

hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Co Administrator hakan is on a distinguished road

Fiyatlar hakkında kesin bir bilgi vermek yanlış olur, eğitimi veren kurumlar farklı farklı fiyat politikaları uygulamaktadır. Bu yüzden eğitim kurumlarına mail atmanız daha uygun olur ancak hepsi ortalama 1500 ytl' nin üzerindedir, uygun fiyat ve iyi bir eğitim istiyorsanız BT Eğitim' i tavsiye ederim...

Kolay gelsin..

kozalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member kozalak is on a distinguished road

hangi şehirdesin?

demir12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member demir12 is on a distinguished road

Alıntı kozalak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi şehirdesin?
    istanbulda ögrenciyim

Yataghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member Yataghan is on a distinguished road

Ben şubat ayında bilgeadam'a gitmiştim. Cisco Certified Network Associate Routing & Switching (CCNA) eğitimi 1200 ytl Cisco Certified Network Professional (CCNP) ise 2300 ytl civarında idi. Şimdi fiyatlar ne durumdadır bilemem ama çokta birşey değişeceğini sanmıyorum.

cableguy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member cableguy is on a distinguished road

Alıntı Yataghan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şubat ayında bilgeadam'a gitmiştim. Ccna eğitimi 1200 ytl ccnp ise 2300 ytl civarında idi. Şimdi fiyatlar ne durumdadır bilemem ama çokta birşey değişeceğini sanmıyorum.
    ccie daha fazladır o zaman degil mi?

Yataghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member Yataghan is on a distinguished road

@cableguy

Benim zamanımda bilge adam'da ccie yoktu, şimdi var mıdır bilmiyorum.

cableguy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member cableguy is on a distinguished road

halen de yok
    diger kuruluslari kastetmistim

+ Konuyu Cevapla

Bu Konu İçin Etiketler