CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.
2.El Cisco ürünleri

merhaba arkadaşlar. Elimde 2 adet Cisco 878-K9 G.SHDSL modüllü routher var. sıfır ayarında 600GB indime yapılmış. ( arabalarda derler ya hani. daha 10.000 Km'de diye ) Netex den alınma Sıfır

zafersoylu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member zafersoylu is on a distinguished road

Standart 2.El Cisco ürünleri

merhaba arkadaşlar.
    Elimde 2 adet Cisco 878-K9 G.SHDSL modüllü routher var. sıfır ayarında 600GB indime yapılmış. ( arabalarda derler ya hani. daha 10.000 Km'de diye )
    Netex den alınma

Sıfır fiyatı Telekomadsl.com 'da 590 $ + KDV http://www.telekomadsl.com/Default.a...ID=18&PID=1014
    Bende 750 YTL tanesi.

20 ay garantili ( 4 ay kullanılmıştır.)
    isteğe göre konfigüre edilir.
    var olan configler
    cisco 878 center to cisco 878 client ( 2 bakır tel arası 8 Mbps bağlantı. 4 tel olursa 16 mbps.) mesafe 4 km
    ATM omurga bağlantısı.
    TTNET G.SHDSL internet.
    VPN
    aklınıza ne geliyorsa.

ilgilenen arkadaşlar maillerlerini [email protected] adresine gönderebilirler.

x25
    x25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member x25 will become famous soon enoughx25 will become famous soon enough

Price ???

zafersoylu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member zafersoylu is on a distinguished road

vallaha ne kadar eder fiyatlarını bilemiyorum. sence ne kadar eder?

x25
    x25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member x25 will become famous soon enoughx25 will become famous soon enough

benimde bilgim yok ama Cisco 828 G.HDSL modullu bi cihaz 180 USD civarı 878 leri bilmiyorum

yanıtlarınızı bekliyorum.

root - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator root will become famous soon enoughroot will become famous soon enough

Arrow

Alıntı zafersoylu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanıtlarınızı bekliyorum.
    zafer hocam sitemizi arama motorlarına bilhassa google'de üst sıralara çıkarma çabamız sonuç vermeye başladı.

özetle buraya yazdığınız her şey aslında google 'de de reklam vermek gibi. ihtiyacı olan birileri mutlaka vardır. sesiniz www.CiscoTR.com 'dan daha ötelere gidiyor bilesiniz. içiniz rahat olsun yani alacak varsa sizi mutlaka bulacaktır.

Bu arada @ciscotr.com maili kullanmanıza sevindim , umarım beğenerek kullanırsınız. Cisco meraklılarına CiscoTR 'nin bir nacizane bir hediyesidir

tamamdır hocam.
    cihazlar halen bende.

+ Konuyu Cevapla