CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Sertifikam Gelmedi (Certification Tracking)

slmlar ccna sınavını geçtikten sonra verilen CSCO Id im ile cisco nun official sitesine üye olup bilgilerimi doldurdum. daha sonra sözleşmeyi kabul ederek sertifikasyon işlemini başlattım. ama 2 aydır sertifikam

rfnkrmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member rfnkrmn is on a distinguished road

Exclamation Cisco Sertifikam Gelmedi (Certification Tracking)

slmlar
    ccna sınavını geçtikten sonra verilen CSCO Id im ile cisco nun official sitesine üye olup bilgilerimi doldurdum. daha sonra sözleşmeyi kabul ederek sertifikasyon işlemini başlattım. ama 2 aydır sertifikam hala gelmedi. sözleşmede birşeyi yanlış mı yaptım fax bilgileri falanda var ama fax gerekli değil diye yollamadım. neyi yanlış yapıyorum ? yardımcı olursanız sevinirim

teşekkürler ...

Holmes Guest

Exclamation

bende ayni problemden muzdaribim yardimci olursaniz seviniriz :alaala::alaala:

x25
    x25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member x25 will become famous soon enoughx25 will become famous soon enough

Merhaba

Yanlış hatırlamıyorsam benim sertifikam yaklaşık 30 gün içinde gelimişti sertifka talebi içinde özel bi işlem yapmadım zaten adi posta ile gönderdikleri için ozel bi talebe gerek yok muhtemelen

kimlik kartının arkasında bazı adresler yazıyor isterseniz onları size ilteyeim bulduğunuz herhangi bir mail adresine mail atın...

www.cisco.com/go/certifications
    www.cisco.com/go/certsupport
    ben soyle bir e-mail buldum ama isterseniz şanısınızı bir deneyin [email protected]
    muhtemelen mailinize cevap vereceklerdir. yada sizi başka bir maile yonlendirecekler...

rfnkrmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member rfnkrmn is on a distinguished road

Thumbs up Sorun Kalmadı

slmlar..
    sorunu çözüldü..

cisco id imle cisco.com a login oldum. help bölümünden www.cisco.com/go/certsupport url yi tıkladım. ve açılan help and support sayfasına üye olup. kendimin problemini içeren bir "case" (dava) açtım. ismimi, cisco id mi, sınav merkezimin kodunu ve sınav olduğum tarih ve saati yazıp, sertifikamın 2 aydır hala elime geçmediğini özetleyen bir yazı yazdım. 1 hafta önceydi sanırım bu yaptıklarım. pazartesi günü işlemimin tamamlandığı ve sertifikamın gönderildiğine dair mail aldım !!!

Sanırım cisco prometric ten ayrılırken benim hesabımda bir sorun olmuş gelen mail dede zaten manually started diye bir not düşülmüş yani sorun cisco tarafından kaynaklanmakta zaten. anlaşmaları kabul ettiğim halde cisco tarafından bunlar gözükmüyordu sanırım.

neyse en azından artık sertifikamızı görebilicez

+ Konuyu Cevapla