CCNA, CCNP Döküman İstekleriniz - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 33 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
Like Tree4Likes
CCNA, CCNP Döküman İstekleriniz

Kepo Nickli Üyeden Alıntı Cisconun ccna derslerinin turkçeye çevrilmiş halli bi kitabı varmış ? elinde olan varsa yayınlayabilrse sevinirim . Arkadaşlar, Wendell Odom un kitabını diyorsanız eğer(Cisco CCNA #640-607 Sınavı

latecollision Guest

Alıntı Kepo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cisconun ccna derslerinin turkçeye çevrilmiş halli bi kitabı varmış ? elinde olan varsa yayınlayabilrse sevinirim .
    Arkadaşlar, Wendell Odom un kitabını diyorsanız eğer(Cisco CCNA #640-607 Sınavı Sertifikasyon Rehberi) türkçe ye çevirisi iyi değil ve zaten tavsiye edilmiyor.O kitabın türkçe ye çevrilmiş halinden çalışan kimsede yoktur zannedersem
    karinagrisi likes this.

Kepo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Alıntı latecollision Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Wendell Odom un kitabını diyorsanız eğer(Cisco CCNA #640-607 Sınavı Sertifikasyon Rehberi) türkçe ye çevirisi iyi değil ve zaten tavsiye edilmiyor.O kitabın türkçe ye çevrilmiş halinden çalışan kimsede yoktur zannedersem
    hoca evet baktımda çeviri yapan adam networkten anlamayan ve ingilizcesi berbat olan bi adam

dfak eywallah verdin link çok işime yaradı saolasın
    Konu latecollision tarafından (22.04.2009 Saat 02:42 ) değiştirilmiştir.

rfnkrmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Exclamation packet tracer

belki tam olarak döküman sayılmaz ama packet tracer dosyaları lazım bana özellikle dsl/cable modem kullanarak topology olusturulmus ve konfigürasyon yapılmış olanlarından.

teşşekkürler ...

passions isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

kaynak dokumanlar basarılı calısmalara benzıyor cısco kıtabı pdf dokumanı guzel kaynak olmus.

Paylasım için tesekkurler

tevfikdemir02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

arkadaşlar sizin tam olarak işte bu dediğiniz türkçe bir kaynak var mı? bende hayrullah kolukısaoğlu nın yazmış olduğu bir kaynak var acaba yeterli olur mu?

latecollision Guest

Alıntı tevfikdemir02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizin tam olarak işte bu dediğiniz türkçe bir kaynak var mı? bende hayrullah kolukısaoğlu nın yazmış olduğu bir kaynak var acaba yeterli olur mu?
    slm
    Hayrullah Hoca nın dökümanları sana yeterli olucaktır.
    Kolay gelsin

erkuran isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Wendell Odom'un kitabını okuyorum ve gayet memnunum. Acaba eleştiren arkadaşlar alıp da okumuşlar mı?

latecollision Guest

Arrow

Alıntı erkuran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wendell Odom'un kitabını okuyorum ve gayet memnunum. Acaba eleştiren arkadaşlar alıp da okumuşlar mı?
    Evet okumuşlar hiç merak etme
    Hayrullah Hoca nın notlarını Wendell Odom un notlarına tercih ederim.Wendel Odom un kitabı belki iyi olabilir ama türkçe ye çevirilmiş halini beğenmedim
    kolay gelsin sana

Hayrullah Kolukisaoglu Guest

Alıntı latecollision Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet okumuşlar hiç merak etme
    Hayrullah Hoca nın notlarını Wendell Odom un notlarına tercih ederim.Wendel Odom un kitabı belki iyi olabilir ama türkçe ye çevirilmiş halini beğenmedim
    kolay gelsin sana

Selamlar

Hayrullah Hoca'nın notları biraz eski. Neredeyse 2 yıl önce yazılmış.. O günden bugüne CCNA içeriğinde değişiklikler oldu. Dolayısıyla tamamıyla yeterlidir demek hata olur kanaatindeyim.. Wendel abi iyidir.. Ama türkçesini şahsen bende tavsiye edemiyorum.. İngilizcesini bulabilirseniz çok faydalı olacaktır..

Herkese iyi çalışmalar..
    Konu latecollision tarafından (22.04.2009 Saat 02:43 ) değiştirilmiştir.

latecollision Guest

Alıntı Hayrullah Kolukisaoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Korhan..

Hayrullah Hoca'nın notları biraz eski. Neredeyse 2 yıl önce yazılmış.. O günden bugüne CCNA içeriğinde değişiklikler oldu. Dolayısıyla tamamıyla yeterlidir demek hata olur kanaatindeyim.. Wendel abi iyidir.. Ama türkçesini şahsen bende tavsiye edemiyorum.. İngilizcesini bulabilirseniz çok faydalı olacaktır..

Herkese iyi çalışmalar..
    Sağolun hocam,hoşgeldiniz bu arada

+ Konuyu Cevapla