Merhaba öncelikle bu forum sitesinin kurulup çalışmasında emeği geçen herkeze teşekkür ediyorum böyle bir forumu yeni farkettiğime de inanamıyorum onca zamandan sonra.... neyse bu ilk mesajım ve siz uzmanlardan öncelikle... kullandıımı ağ sisteminde Catalist CE500 Serisi
WS-CE500-12TC
WS-CE500-24TT
WS-CE500-24LC seri ürünlerini kullanıyoruz bu konuyu açmadan çnce forumlarda baya bi dolaştım ama bu seri hakkında ayrıntılı bilgi edinemedim... swichlerimizin sınırları hakkında fikrim yok örneğin forumlarınıza girene kadar ben ciscodaki ayarları tamamamen WEB ara yüzünden yapılabildiğini sanıyordum da konsolla da bağlanabiliyormuşuz (hıh bunu da yeni öğrendim) o nedenle ilk mesajımı cihazlarımın ayrıntılarını sormak için yazayım dedim acaba atladığım başka özellikleri var mı?? ilginize şimdiden teşekkür ederim....
ayrıca aynı konu içerisinde birkaç sorum daha olacak (konu kirliliği yapmamak amacı ile) CISCO web arayüzündeki Alet Loglardaki veya Cisco Network Asistand Yazılımdaki Alert'ler ve mesajların türkçe notlarını bulabilirmiyiz... veya varsa Cisco Network Asistand yazılımının Türkçe arayüzünü bulabilirmiyiz...