Cisco Kayıt Yapmam Gerekenler - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 16 sonuçtan 11 ile 16 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Kayıt Yapmam Gerekenler

Yani Şu Demek Mi Oluyor Mesela İst. Teknik Üniv. Okumamız İçin Ön Şart Felan Yok İngilizcemiz İyi Olsun Kayıt yaptırabiliriz

pulbiber isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Yani Şu Demek Mi Oluyor Mesela İst. Teknik Üniv. Okumamız İçin Ön Şart Felan Yok İngilizcemiz İyi Olsun Kayıt yaptırabiliriz

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

aslinda ingilizce sarti da aranmiyor. anlayabilecek kadar ingilizce bilginiz olmasi ve dersleri takip edebilecek kadar ingilizce bilmeniz yetiyordur..

Ama ODTÜ deki eğitimde önşartlarda en az iki yıllık yüksekokul mezunu olmalısınz diyor

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Arrow

Alıntı pulbiber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama ODTÜ deki eğitimde önşartlarda en az iki yıllık yüksekokul mezunu olmalısınz diyor
    Eğitime Kimler Katılabilir?
    http://144.122.216.102/Egitim.aspx?p=kimler

Katılımcıların önceden hiçbir bilgisayar ağı bilgisine sahip olmalarını gerektirmeyen ve en temel düzeyde başlayan CCNA programının takip edilebilmesi, bilgisayar okur yazarı olmayı ve okuduğunu anlayabilecek kadar İngilizce bilmeyi gerektirmektedir. Bu koşulları sağlayan herkesin katılabileceği bu programın, halen özel veya kamu kurumlarında bilgisayar ağları ile ilgili çalışan, çalışmayı planlayan veya bu konularda kendini geliştirmek isteyen kişilere en fazla yararı sağlayacaktır.

CCNA programına; üniversite mezunları, üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri, ve en az iki yıllık bir yüksek okul mezunu olanlar katılabilir.

Bir CISCO CCNA grubuna kayıtlar, önkayıt yaptıranlar arasından seçilecektir.Kurslara kimlerin kabul edileceği ODTÜ - Sürekli Eğitim Merkezi tarafından belirlenir. Kurslara kayıtlarda, kursiyerlerin eğitim durumları ve önkayıtlardaki başvuru sırası dikkate alınır.
    Buradaki durum kursu veren Cisco Network eğitimleri ile alakalı değil doğrudan odtu'nun kendi insiyatifi ile olan bir şey. satır aralarına dikkatle bakarsanız bunu izah etmişler.

AcLMasteR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Alıntı pulbiber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sen en iyisi böyle şeylere takılma fazla durumun müsaitse git bi academy e kayıt yaptır başla, kimsenin senden ön koşul talep edeceğini sanmıyorum.İngilizce olsa tabi ki çok güzel olur kaynak çok bol o bakımdan...Şimdiden başarılar.
    The day that never comes

piyasada sertifikaya iş yok yeteneğe ve iş bilirliğe " iş " var.
    elbette sertifikası olan ve olmayan iki çalışan arasında fark var.
    System Abim Bu Cvb ı Yazmıştın Bana

Ben Bu İşi Tam Olarak Öğrenirsem Manasında Sormuştum Yani Ortada Kalmak gibi bi Durum Söz Konusu Olur Mu Bu İşi Tam Öğrensem bile

+ Konuyu Cevapla