CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 16 sonuçtan 11 ile 16 arasındakiler gösteriliyor.
CCNA Türkçe Notları

tukce notlar ve turkce gorsel cd varmı arkadaslar rıca lınkı ..

unal61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member unal61 is on a distinguished road

tukce notlar ve turkce gorsel cd varmı arkadaslar
    rıca lınkı ..

meds Guest

Bildiğim kadarı ile turkcce gorsel cd yok ingilizce olarak gorsel cd bulunmakta ama ben hıc rastlamadım turkce gorsel cd sıne..

AliPacino isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member AliPacino is on a distinguished road

yok ama sizde yoksa testking sinav sorularini sunabilirim.

e-mky Guest

korhan bey ve x25 tşkler özellile x25 routersım ile ilgili yalaırn benim içinde gecerli yanlız bu program nasıl kullanılıyor diye aptalca bir soru soracam kusur bakmayın daha yeniyim cok acmiyim kısca anlatabilir misiniz?

yani bu programla router ve ağ design mı ediliyor.... şimdiden tşkler...

root - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator root will become famous soon enoughroot will become famous soon enough

Arrow

Alıntı e-mky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    korhan bey ve x25 tşkler özellile x25 routersım ile ilgili yalaırn benim içinde gecerli yanlız bu program nasıl kullanılıyor diye aptalca bir soru soracam kusur bakmayın daha yeniyim cok acmiyim kısca anlatabilir misiniz?

yani bu programla router ve ağ design mı ediliyor.... şimdiden tşkler...
    http://www.ciscotr.com/showthread.php?p=1938#post1938

bu programı indirebiledeğiniz download link'i
    nasıl crack yapabileceğiniz anlatılıyor.
    ekstradan bir sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışırız.

x25
    x25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member x25 will become famous soon enoughx25 will become famous soon enough

bu program ccna seviyesinde konfigurasyon yapmana olanak tanıyor kullanımı oldukca basit cihazları sayfaya ekledikten sonra cihaz üzerinde sağ tuş yaptığınızda cihazın arka panelini gösteriyor ilgili porta tıkladığınzda o porta ozel bir kablo takıyor ve bu kabloyu bağlamak istediğiniz diğer cihaza takmanızı bekliyor... cihaz üzerine çift tıkladığınızdada CLI ekranı dediğimiz IOS komut paneli açılıyor kurcalayarak daha rahat öğrenebilirsiniz eğer tmel konfigurasyon bilgisini aldıysanız işinizi fazlasıysa görecektir...

+ Konuyu Cevapla