Cisco Sertifika (CCNA, CCNP, CCSP, CCVP, CCIE) - Sayfa 4
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci ... 234
Toplam 36 sonuçtan 31 ile 36 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Sertifika (CCNA, CCNP, CCSP, CCVP, CCIE)

yaman Nickli Üyeden Alıntı Lab'da ananiz aglar....Labi hic buralara karistirmayin.....Bende okuyom okuyom bitmiyo anasini sattigimin seyin....Yok CCNA'ymis yok CCNP'ymis bular CCIE yaninda hava civa, Neden cunki 8 saat stres altinda

ustunel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Alıntı yaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lab'da ananiz aglar....Labi hic buralara karistirmayin.....Bende okuyom okuyom bitmiyo anasini sattigimin seyin....Yok CCNA'ymis yok CCNP'ymis bular CCIE yaninda hava civa, Neden cunki 8 saat stres altinda 10 kadar makinayi en kolay en yizli ve bilnen en pratik sekilde ayarlayabilmek....Evet Ayn isonuca degisk ayarlar vasitasi ile ulasbilirsiniz CCIE'de....

Adam sana oyle bir soruyorki mesale...

Asya yakasindan avrupa yaksina gecis yapacaksin ama kopruyu kullanmak yasak ve karsi tarafta en erken 7 en gec saat 8'de olacaksin.

Bu ne demektir karsiya gecisin birden fazala yonunu bilmelisin eger vapur kullanacaksan saat kacta kalkar kac dakiakda gecis yapar bilmelisin...Yane bir sey nasil yapilir kac sekilde yapabilirsin, her turlu haliyle bilmelsin cunki sana neyi nasil soracaklari CCIE'yi digerlerinden ayirir....

Mesela yane

hocam cok saolasin harika ornek veriyorsun o kadar guzel anlattinki ben gibi yeni baslayanlara CCIE hayalini bile kurdurmayi hayal ettirdin

mesela yane

root Guest

yaman, cok guzel anlatmissin ama benim ornege benzedi sanki ama tum dediklerin, orneklerin dogru. CCIE; ccna ve ccnp'den cok cok farkli. sizden gercek anlamda network muhendisligi istiyorlar. ve buna para yatiracaksiniz cunku sadece Cisco (yurtdisi)'dan alabiliyorsunuz, oraya gitmeniz gerekecek hem de sinav ucreti de pahali..

yaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

kolaylastiralim dedim....Tabiki senin ornege benziyecek cunki Turke ancak Turkun anliyacagi sekilde ornek verilir .....E koskoca bogaz koprusunude bosuna yapmadilar ya canim
    Yaman

volkanoklar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

CCNA=cisco certificate network administrator
    CCNP=cisco certificate network professional

root Guest

Alıntı volkanoklar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CCNA=cisco certificate network administrator
    CCNP=cisco certificate network professional
    yanli$ efendim yanli$...

CCNA: Cisco Certified Network Associate
    CCNP: Cisco Certified Network Professional
    CCDP: Cisco Certified Design Professional
    CCSP: Cisco Certified Security Professional
    CCVP: Cisco Certified Voice Professional
    CCIP: Cisco Certified Internetworking Professional

ve de (bunu gururla yaziyorum)

CCIE: Cisco Certified Internetwork Expert

Lutfen A harfi sizi administrator, E harfi de Engineer diye $a$irtmasin.. Cisco boyle unvanlar veremez yani sen yoneticisin veya sen muhendissin diyemez. Uzman, Profesyonel ve Danışman gibi unvanlar verebilir.

meds Guest

ozgur ve yaman hocam bız daha o kadar ufuklarımızı yukseltemedık ccna hakkını vererek yapalım aynı zamanda ccnp de oluruz dusuncesındeyım bu ısler her zaman tecrube ne olursa olsun tecrube oldukdan sonra ccıe yı de yaparım daha baska ne cıkarsa he 24 yasında olmazda 35 de olur ama olur sonunda ve olucakda ornek ler ıcın sagolun Bu sektorde ben herseyı tecrubeye baglıyorum bı seyı teorıkden bılmek hıc bısı bence bızzat uygalıp yapıcaksın kı mantıgını anlyasın

+ Konuyu Cevapla