Cisco 875 Router, Easy VPN
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco 875 Router, Easy VPN

merhaba arkadaslar , cisco 875 router uzerinde SDM kullanarak EsayVpnServer kurdum.subelerden bir tanesinden denedigimde cisco client versiyon 4.8 ile baglanabildim fakat local e ping atamiyor,hicbir makineyi goremiyorum.ihtiyacim olan tek sey

justforfun Guest

Standart Cisco 875 Router, Easy VPN

merhaba arkadaslar ,

cisco 875 router uzerinde SDM kullanarak EsayVpnServer kurdum.subelerden bir tanesinden denedigimde cisco client versiyon 4.8 ile baglanabildim fakat local e ping atamiyor,hicbir makineyi goremiyorum.ihtiyacim olan tek sey uzak kullanicilarin intranete yayin yapan web sitemizi kullanabilmeleri,veri girisi yapabilmeleri.

network diagrami su sekilde

cisco 875 ghdls router .. iç bacak ip si 10.10.10.1 ( e mail server icin,mailler bu hat uzerinde )
    cift ethernetli server 2003 ( exchange kurulu ) ip numaralari 10.10.10.2 ve 192.168.1.18
    switch
    diger server ve kullanicilar ( 192.168.1.0/24 adres araliginda , intranete yayin yapan server in adresi 192.168.1.56 )
    cisco pix firewall ( internete buradan cikiyioruz )
    adls modem ( pix e bridge modunda yonendirlimiş )

once pix uzerinden yapmaya calistim fakat hic baglanti kuramadim. 875 uzerinden baglanti kurdum fakat yukarida yazdigim gibi bir sorun var.

desteginiz icin tesekkur ederim.
    Konu justforfun tarafından (12.02.2008 Saat 18:17 ) değiştirilmiştir.

e-mky Guest

u konuyu bende öğremek istiyorum pix ve bridge bağlantı nasıl yapılır.yani o olmayınca cisco ghdsl 875 üzerinden bağlantı kurmayı denmişssiniz sanırım. birisi anlatırsa cok sevinirim... bend eöğrenmek istiyorummmm

+ Konuyu Cevapla