Cisco Eğitimi Veren Kurumlar İzmir
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Eğitimi Veren Kurumlar İzmir

Merhaba arkadaslar ben forumda yeniyim, İzmirde yaşıyorum burada cisco bakımından eğitim veren kurumlar oldukça az, Ege üniversitesinde hem uygulamalı hemde teorik eğitim verildiğini duydum ama hala veriyormu acaba? Yada bildiğiniz

akinyonel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Post Cisco Eğitimi Veren Kurumlar İzmir

Merhaba arkadaslar ben forumda yeniyim, İzmirde yaşıyorum burada cisco bakımından eğitim veren kurumlar oldukça az, Ege üniversitesinde hem uygulamalı hemde teorik eğitim verildiğini duydum ama hala veriyormu acaba? Yada bildiğiniz daha iyi bir kurum varsa söyleyebilir misiniz?

ebfo45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

İzmir'de eğitim veren sadece bilimsel akademi var. Ege CNAP kapanalı yıllar oldu. 2011 yılında bir ara ben vermiştim eğitimleri bilimsel akademide. arayıp sorun isterseniz.

Cemal TANER

akinyonel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Anladım Cemal Bey cok tesekkür ederim. Peki bilimsel akademi hakkında bilginiz varmı yeterlilermi bu alanda? Kendimi bu konuda 0dan geliştirmeme imkan sağlayacak bir kurum benim için en iyisi. İzmirde de bu kurumların sayılı olmasıda gercekten sinir bozucu.

+ Konuyu Cevapla