Network Destek Uzmanı Aranıyor (CCNA)
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
Network Destek Uzmanı Aranıyor (CCNA)

Merhabalar, Pre-sales ekibimize takım arkadaşı arıyoruz. - Üniversite mezunu (Elektronik, Bilgisayar, Matematik, Fizik bölümü ) veya Cisco network çözümleri konusunda tecrübeli ve CCNA eğitimi almış - Teknik dökümasyon takibi ve

ciscoturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Cisco-TTL - RSS Bot

Standart Network Destek Uzmanı Aranıyor (CCNA)

Merhabalar,

Pre-sales ekibimize takım arkadaşı arıyoruz.

- Üniversite mezunu (Elektronik, Bilgisayar, Matematik, Fizik bölümü ) veya Cisco network çözümleri konusunda tecrübeli ve CCNA eğitimi almış

- Teknik dökümasyon takibi ve yazışma yapabilecek seviyede ingilizce bilgisine sahip.

İş Tanımı

Cisco network çözümleri için satış öncesi faaliyetlere destek vermek, mevcut ve potansiyel bayi ziyareti ve toplantılarına katımak ve bu toplantılar için demo ve sunum hazırlamak.

Bayi/müşteri ihtiyaçlarını saptamak, ihtiyaçlar doğrultusunda proje tasarımı konfigürasyon, çözüm açıklaması, ve teknik şartname analizi yapmak.

Çözüm ile ilgili olarak üretici firma ile ilişkileri yürütmek, çözümlenemeyen sorunlar karşısında ilgili çağrıların açılmasını sağlamak.

Yeni ürün ve teknolojilerle ilgili araştırma-geliştirme yapmak, yeni çıkan ürünleri incelemek.

Özgeçmişinizi ckizilari< at >neteks.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

İyi çalışmalar.
    Cumhur

mustafa isik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart is basvuru

mrb ben mustafa ısık.ccna egıtımı aldım 2010 da ve 6 yıldır yurt dısında calısıtım bu alanda.cok ıyı ıngılızce ve fransızca bılıyorum.bana bu numaradan ulasabılırsınız.

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

Mustafa bey,vermiş olduğunuz telefon numarasını bir aksilik olmasın diye silmek zorunda kaldık.Bu tür mesajlarınızı pm olarak atarsanız sizin açınızdan çok daha iyi olur..Kolay gelsin

+ Konuyu Cevapla