Cisco 827-4V ADSL Router - ADSL VPN Sorusu - Virtual Private Network(VPN) Sanal Özel Ağ Nedir ?
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco 827-4V ADSL Router - ADSL VPN Sorusu - Virtual Private Network(VPN) Sanal Özel Ağ Nedir ?

Daha önce Cisco 827'ler ile ADSL üzerinde site-to-site VPN yapabilen var mı? Şema şu şekilde; 10.1.1.0/24 PC === ADSLRouter >>> Tünel >>> TurkTelekom <<< Tünel <<<< ADSLRouter === PC 10.1.2.0/24

Ilker YILMAZ Guest

Standart Cisco 827-4V ADSL Router - ADSL VPN Sorusu - Virtual Private Network(VPN) Sanal Özel Ağ Nedir ?

Daha önce Cisco 827'ler ile ADSL üzerinde site-to-site VPN yapabilen var mı?

Şema şu şekilde;

10.1.1.0/24 PC === ADSLRouter >>> Tünel >>> TurkTelekom <<< Tünel <<<<
    ADSLRouter === PC 10.1.2.0/24

Ya da başka ürünler ile başarılı şekilde çalışma yapan oldu mu?

Teşekkür ederim,

İlker

Mesut Canbolat Guest

Standart PIX 501-506 ILE ZOOM-X5 ADSL PPOE VPN YAPIYORUM Re: ADSL VPN Sorusu

AYLARDIR SORUNSUZ SITE-TO-SITE VPN VE REMOTE-VPN
    SUPER CALISIYOR ..

CONFIG VE DESTEK GONDEREBILIRIM
    Monday, January 10, 2005, 2:04:23 PM, you wrote:
    Daha önce Cisco 827'ler ile ADSL üzerinde site-to-site VPN yapabilen var mı?[/color]
    Şema şu şekilde;

> 10.1.1.0/24 PC === ADSLRouter >>> Tünel >>> TurkTelekom <<< Tünel <<<<
    > ADSLRouter === PC 10.1.2.0/24

Ya da başka ürünler ile başarılı şekilde çalışma yapan oldu mu?[/color]

Teşekkür ederim,
    İlker

ilhan salihoglu Guest

Standart re: Cisco 827-4V ADSL Router - ADSL VPN Sorusu - Virtual Private Network(VPN) Sanal Özel Ağ Nedir ?

MerhabaLinksys WAG54G ADSL Modem router ile Virtual Private Network (VPN) yapılmaktadır

--- Ilker YILMAZ <[email protected]> wrote:
    [color=blue]
    >
    > Daha önce Cisco 827'ler ile ADSL üzerinde
    > site-to-site VPN yapabilen var mı?

> Şema şu şekilde;

> 10.1.1.0/24 PC === ADSLRouter >>> Tünel >>>
    > TurkTelekom <<< Tünel <<<<
    > ADSLRouter === PC 10.1.2.0/24

> Ya da başka ürünler ile başarılı şekilde çalışma
    > yapan oldu mu?
    > Teşekkür ederim,
    > İlker

birisi birisi Guest

Standart re: Cisco 827-4V ADSL Router - ADSL VPN Sorusu - Virtual Private Network(VPN) Sanal Özel Ağ Nedir ?

meraba, elimde iki adet 827 -4v (4 tane voice port fxs) var, vpn ve firewall ios update etmeden açılmıyo, web consolundan ulaşabilmen içindeo an internete bağlı olman gerekiyo, ben henüz vpn'i denemedim (şuan zyxel 662hw-61 ile vpn kasıyorum, tavsiye ederim) web consol uzerinden vpn ayarlarında bi sorun olcanı sanmıyorum ama promttan bu iş nasıl yapılıyo bilen varsa lütfen bizle paylaşsın, benim içime hiç sinmiyo web consoldan yapmak, yani o kutuya bunu yaz bu kutuya bunu yaz gibisinden ezbere iş yapmak olayın mantığını anlayamamak beniüzüyo, ccna eğitimlerinde vpn den ve voiceden bahsedilmedi (en azından benim kursum bahsetmedi) belki konudışı olcak ama; araya 827 yi katarak vpn ve voice hakkında bilgili arkadaşlar bizleri aydınlatırsa çok sevinirim, herkeze kolay gelsin. (bu arada bu cihazda mini ios'un olmadığını sanıyorum)

Ali Korkmaz

Ilker YILMAZ <[email protected]> wrote:

Daha önce Cisco 827'ler ile ADSL üzerinde site-to-site VPN yapabilen var mı?
    Şema şu şekilde;

10.1.1.0/24 PC === ADSLRouter >>> Tünel >>> TurkTelekom <<< Tünel<<<<
    ADSLRouter === PC 10.1.2.0/24

Ya da başka ürünler ile başarılı şekilde çalışma yapan oldu mu?

Teşekkür ederim,

İlker

+ Konuyu Cevapla