Check Point NGX R66 Gateway Connectra Şifre Kırılması
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
Check Point NGX R66 Gateway Connectra Şifre Kırılması

Arkadaşlar Vmware Workstation 'da Check Point Launches Connectra NGX R66 Gateway kurmuştum. Ne consol nede https'den giremiyorum şifreleri unuttum. Bunu kırmanın bi yolu var mı ?

ciscociragi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Check Point NGX R66 Gateway Connectra Şifre Kırılması

Arkadaşlar Vmware Workstation 'da Check Point Launches Connectra NGX R66 Gateway kurmuştum.

Ne consol nede https'den giremiyorum şifreleri unuttum. Bunu kırmanın bi yolu var mı ?

mely isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

alıntıdır:

You don't need a support contract to view that - get a Check Point cert, and you can view the advanced level articles.

That aside, password recovery has been covered here many times.

Boot off a RH recovery CD, and edit /etc/passwd so that admin uses /bin/bash, rather than cpshell.

Assuming you know admin's password, boot up, login as admin, then run passwd, to set the expert password.

If you also don't know the admin password, you need to edit it out of /etc/shadow, then run \passwd admin when you boot up and login with a blank password.

Not a huge amount different to a standard Unix password recovery procedure. admin's password is in /etc/shadow, the expert password is in /boot/grub.conf

bir de şu linke bak istersen:
    expert password recovery on SecurePlatform - CPUG: The Check Point User Group

Kolay gelsin..

ciscociragi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Teşekkürler.

+ Konuyu Cevapla