Check Point R62 Proxy Zorunluluğu
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4
Check Point R62 Proxy Zorunluluğu

Merhaba , Sistemimde Check Point R62 var. 1 Ad. de linux Proxy'im var. Check point GW olarak çalışmaktadır. Ben sistemime gelen wireless veya kablo ile gelen X user'ın Proxy'e zorunlu

MetJoeBlack is offline Member

Default Check Point R62 Proxy Zorunluluğu

Merhaba ,

Sistemimde Check Point R62 var.

1 Ad. de linux Proxy'im var. Check point GW olarak çalışmaktadır.

Ben sistemime gelen wireless veya kablo ile gelen X user'ın Proxy'e zorunlu kalmasını istiyorum.

Yönetici ve müdürler hariç , onların Proxy üzerinden çıkmasını istemiyorum.

CheckPoin - UTM1 de bu işlemi gerçekleştirebilir miyim?

Tşk.

syslog2 Guest

hocam konuya tam haklkim değilim ama bir kural oluşturusun group policyd ebunu ad içine atarsın herkes proxy ile cıkmak zorunda kalır. bunun gibib ir sey olcaktı.

MetJoeBlack is offline Member

AD userlar gpo ile prxy dağıtımı yapıyorum. Anca ben yönetim dışında kim gelirse gelsin networküme girdiğinde Proxy istesin , Proxy'siz giriş yapamasn istiyorum.

clsky27 is offline Junior Member

proxy üzerinde çıkmasını istediğiniz kullanıcılar için group policy ile veya manuel olarak proxy server üzerinden çıkmalarını sağlayabilirsiniz. proxy kullanmasını istemediğiniz kullanıcılar için ip/network adresi olarak checkpoint üzerinden policy ulaştırıp full erişim verebilirsiniz.

+ Reply to Thread

Bookmarks