CCNP Route 642-902 Sınavı
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
Like Tree9Likes
CCNP Route 642-902 Sınavı

Selam arkadaşlar bugun itibariyle ccnp routing sınavını verdim.Skorum 900 sınav hakkinda soru sormak isteyen varsa cevaplayabilirim.Kolay gelsin.

mrfridge isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart CCNP Route 642-902 Sınavı

Selam arkadaşlar bugun itibariyle ccnp routing sınavını verdim.Skorum 900 sınav hakkinda soru sormak isteyen varsa cevaplayabilirim.Kolay gelsin.
    garip and Root90 like this.

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

Hayırlı olsun.Genel itibariyle neler çıktı,nasıldı sorular vb. genel bir özetleme yapabilirsen çok iyi olur.Yakın zamanda ben de gireceğim.Girmeyi düşünen diğer arkadaşlar için de referans olur....
    ahmeter, ahmeter and Root90 like this.

Teşekkür ederim sinava gireceklere hayirli olsun öncelikle toplamda 50 soru çıkıyor.Ana dili ingilizce olanlara 120dk,bize ise 170 dkka süre veriyorlar.Bana 4tane lab sorusu(eigrp ospf red,ospf sim,İpv6 ospf virtual,Policy based routing) geldi.2tane drag&drop geldi.Geri kalan ise çoktan seçmeli ve klasik.Benim tavsiyem çalisip konulari ögrenip Gns3 le pratik yapman (umarim ingilizce iyidir) Birde malum sitelere aldanma ben çaliştiktan sonra baktim.lab sorulari ayni fakat istenenler farkli ipler ve bacaklar farkli.copy run yemiyor ospf sim haric,test için ping ve show ip route komutlari işinize yarayacaktir.Soru olursa cevaplarim.Kolay gelsin..
    ilker61 and sickness like this.

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

Çok teşekkür ederim mrfridge.Yeniden hayırlı olsun.Mart ayında girmeyi düşünüyorum ben de.Zaten buralardasın senSorum olursa rahatsız ederim seni artık.CCNP yolunda diğer sınavlarında şimdiden başarılar dilerim sana.Hayırlı olsun.....
    mrfridge likes this.

sickness isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Alıntı mrfridge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrikler! benim de hedefim o ancak imkansiz gibi. Daha acik bir deyimle benim hedefim, CCNA resertifikasyonunu CCNP Route alarak yapmak. Fakat, asiri ayrintli ve nereden girecegimi bilemedim bir turlu. Bir de ustune issizlik iyice cokertti, moralim de yok.

bana yardimci olabilir misin?

Alıntı sickness Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrikler! benim de hedefim o ancak imkansiz gibi. Daha acik bir deyimle benim hedefim, CCNA resertifikasyonunu CCNP Route alarak yapmak. Fakat, asiri ayrintli ve nereden girecegimi bilemedim bir turlu. Bir de ustune issizlik iyice cokertti, moralim de yok.

bana yardimci olabilir misin?
    Selam ilk önce hayırlısı olur inşallah senin için.CCNP türkçe doküman yok açıkçası yada ben bilmiyorum.Eğer ingilizcen iyiyse CCNP için wendell odom 642-902 den yada the bryant advantage'dan çalışabilirsin.Ben bu şekilde 4 ay gibi bir süre çalıştım.Farklı bir yol izlemedim. Kolay gelsin.Başka sorun varsa cevaplayabilirim.

5LoTh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Selam ilk önce hayırlısı olur inşallah senin için.CCNP türkçe doküman yok açıkçası yada ben bilmiyorum.Eğer ingilizcen iyiyse CCNP için wendell odom 642-902 den yada the bryant advantage'dan çalışabilirsin.Ben bu şekilde 4 ay gibi bir süre çalıştım.Farklı bir yol izlemedim. Kolay gelsin.Başka sorun varsa cevaplayabilirim.
    dostum "the bryant advantage" route unu upload edebilir misin ya da mail yoluyla yollayabilir misin sanırım kaynaklarımdan bi o eksik şu an... herkes yararlanmış olur ben biraz aradım da çoğu link silinmiş.

Alıntı 5LoTh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum "the bryant advantage" route unu upload edebilir misin ya da mail yoluyla yollayabilir misin sanırım kaynaklarımdan bi o eksik şu an... herkes yararlanmış olur ben biraz aradım da çoğu link silinmiş.
    Selam dosya notebookta en yakin zamanda paylaşirim kolay gelsin.

5LoTh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Selam dosya notebookta en yakin zamanda paylaşirim kolay gelsin.
    çok saolasın burdan zaten paylaşırsan ya da kendi açtığın konu üzerinden ulaşması kolay olur

kolay gelsin

Get CCNP_642-902.rar on Wupload.com

Selam ccnp route temelleri ipv6,ospf,eigrp ve bgp net bir şekilde anlatılmış umarım işinize yarar

+ Konuyu Cevapla