CCNP Certification Study Guides
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
CCNP Certification Study Guides

Facebook'ta da sormustum. Cevap alamadim henuz. Bu son 7-8 ayim CCNA tekrariyla gecti. Her ne kadar hala kendimi ust seviyeye hazir hissetmesem de baslamam sart galiba. Piyasa "gorundugu kadariyla" en

sickness isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart CCNP Certification Study Guides

Facebook'ta da sormustum. Cevap alamadim henuz. Bu son 7-8 ayim CCNA tekrariyla gecti. Her ne kadar hala kendimi
    ust seviyeye hazir hissetmesem de baslamam sart galiba. Piyasa "gorundugu kadariyla" en az profesyonel duzeyde
    sertifikalara sahip adam istiyor ARTIK!

Bu baglamda once CCNP'ye odaklanacagimi varsayarsak;

1) CCNP bazinda yonelik bana "study guide" ne onerebilirsiniz?

2) CCNP'nin uc ayri sinavina yonelik nereleri takip etmeliyim? ne gibi kaynaklar onerirsiniz?

3) Dusundugum sey dogru mu? Artik en az profesyonel seviyede adam mi aliyor tum sirketler?

ebfo45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Tekrar cevap yazacağız ama forumda sorularınızın cevaplarının olduğunu belirteyim. Daha önce vermiştim CCNP Study Guidelar. Her 3 sınav için de var.
    Hotfile.com: One click file hosting: CCNP.rar
    Bunların dışında videolar var. Aslında google aradıktan sonra bolca ingilizce video bulabilirsiniz. Mesela şu site CareerCert.info
    Evet artık CCNA değil CCNP isteniyor sektörde.

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Facebookta sorunuza cevap vermiştik. Zaten orada ccnp,security,voice konusunda öneri istiyordunuz verdiğimiz öneri doğrultusuna ccnp seçmişsiniz. başka bir sorunuz olursa onuda elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışırız. başarılar

sickness isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Dun arastirip kaynak anlaminda official cert.guide(tshoot,switch ve route) indirdim. Foundation Learning Guide indirdim yine. Birkac da en guncel Pass4sure'lari indirdim. Bu CBTNuggets icin bir sey yapamadim.

Torrent vs. kullanmiyorum. CBTNuggets videolari da ucretsiz degil. Bu, piyasadaki durum da artik beni kanser etti. CCNA adamin networking alaninda hic mi calisma sansi yok artik? Su anda calisan ve bu sektorde bayagi deneyimi olan arkadaslardan cevap bekliyorum.

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

CCNA olan birinin piyasada çalışma şansı var tabi ki de.Yalnız ccna,5 yıl önceki kadar önemli değil.Elini sallasan ccna'ye çarpıyor.E piyasadaki işveren de bunu biliyor haliyle.Ayrıca CCNA müfredatı hakikaten çok kolay.Büyük ölçekli networklerde ve de ISP'lerde en az ccnp gerekir.Dolayısıyla ccna'in marka değeri bir hayli düşüyüor.Ama bu demek değil ki umutsuzluğa kapılın.Artık ccna bir araç olmuştur.Ama kesinlikle ve de kesinlikle yeterli değil.Ayrıca ccnp için study guideları zaten indirmişsiniz.cbt nuggets videoları yetrlidir diye düşünüyorum.torrent imkanın olsaydı kolayca edinirdin.Yalnız bana pm 'den açık adresini verirsen sana dvd ile ücretsiz gönderebilirim.sakıncası yoksa telefon numaranı da yazarsan daha kolay iletişim kurarız.Fakat şu anda şehir dışındayım.Haliyle şu anda pek vaktim ve de imkanım yok.Forumu bile ne zamandır takip edemiyorum.Yaklaşıl 10-14 gün sonra işlerim tamamen bitince ,sana videoları ulaştırabilirim.

+ Konuyu Cevapla