İstanbul 'daki CCNP Eğitimi Veren Kurslar
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
İstanbul 'daki CCNP Eğitimi Veren Kurslar

merhaba, istanbul'da Cisco Certified Network Professional ( CCNP ) Eğitimi veren en iyi kurum hangisi ? şirket ismi vermek yasak sanırım PM (Özel Mesaj) atabilirseniz sevinirim.Ya da ima kullanırsanız da

manishing Guest

Standart İstanbul 'daki CCNP Eğitimi Veren Kurslar

merhaba,

istanbul'da Cisco Certified Network Professional (CCNP) Eğitimi veren en iyi kurum hangisi ? şirket ismi vermek yasak sanırım PM (Özel Mesaj) atabilirseniz sevinirim.Ya da ima kullanırsanız da anlarım örn : mecidiyeköydeki vs.

ebfo45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Forumda şirket ismi veremiyoruz. Ama şu kriterlere göre eğitim alacağınız yeri seçin.
    1)Eğitmeni tanıyın, izin verirlerse bir dersine girip izleyin. Çünkü eğitim merkezi kadar , eğitmen de önemli.
    2)Eğitim merkezinde uygulama yapacak yeterli cihaz var mı? Yoksa sadece Packet Tracer ve GNS3 ağırlıklı eğitim mi veriliyor.
    3)Eğitim ücretleri çok uçuk mu, yoka makul düzeyde mi?

manishing Guest

pmleri bekliyorum o zaman

mirac60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Yenii konu açmadım burdan devam etmek istedim

uzun yıllarıdır bt alalnında çalışıyorum artık sertifikalandırmak istiyorum bilgilerimi ve çalıştığım kurumda bu anlamda bana destek çıkıyor,eksiklerimi kapatmak için de bir kurum düşünüyorum bildiklerimi pekiştirip zihnimde daha iyi yer edip CCNA ve CCNP ile başlamak istiyorum ve özelden tavsiyelerini bekliyor olacağım, bir çok firma ile görüştüm hepsinden fiyat aldım hepsi telefonda ço iyi k olduklarını söylüyor ,doğrudur belki ama bu işin içinde olduğum için gidip hikaye dinlemek istemiorum kısa sürede bu sertifikaları almak istiyorum şu an yönettiğim network üzerinde 3845,878 asa5510 5505,2950,2960,3650 cisco ürünleri var siz değerli arkadaşların tavsiyelerini almak isterim.

+ Konuyu Cevapla