CCNP Switch 642-813 - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 15 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
CCNP Switch 642-813

Turkce kaynak olan arkardaslarımız varsa paylasabılır mı switching den baslamayı duusunuyorum

Genckel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Turkce kaynak olan arkardaslarımız varsa paylasabılır mı switching den baslamayı duusunuyorum

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

CCNP için Türkçe kaynak bulmanız mümkün değildir.Sadece CCNA ile ilgili önceden Hayrullah Hocanın yazdığı,ve çok kaba olarak müfredatı anlattığı notlar var.Bunun dışında cisco ile ilgili Türkçe kaynak bulmanız mümkün değildir.

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

İlker'in bahsettiği CCNP için bir bütün olarak Hayrullah hocasın derleyip topladığı gibi bir Türkçe döküman bulunmuyor fakat sizin özellikle öğrenmek istediğiniz bir konu varsa ( Per VLAN Spanning Tree , Common Spanning-Tree, Rapid Spanning Tree Protocol , EtherChannel , VTP, Port Mirroring , VLAN , Lan Security vs. ) bu şekilde aradığınız konuyu direkt belirtirseniz size yardımcı olabiliriz. Zaten bu saydıklarım hakkında birçok yazı , video ve soru-cevap forum sayfasında bulunmaktadır. Özellikle aradığınız konuyu belirtirseniz nokta atışı yapmış olursunuz. Bu şekilde çok detaylı bilgi alamayabilirsiniz.

Genckel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Akın abi facedede yazısmıstık dun..Akın abı ben soyle kısaca anlatacak olursam bız azerbaycanda okuyoruz ve egıtımını alma gıbı bır olanagımız yok kurs vs... Ondan bır avuc ogrencı topluluguyuz CCNA yı aldık ve bunu devam ettırmek ıcın sız gıbı bı rehbere ıhtıyacımız oluyor ondan sız nasıl uygun gorursunuz konu baslangıcı olarakda olsun yapabılcekler konusunda olsun bıze yol gosterebılırmısınız

muxa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Beyler Bakude cisco ccna ve ccnp için azedunet var. oradan faydalana bilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla