CCNP 642-832 Tshoot Sinavi
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
CCNP 642-832 Tshoot Sinavi

Merhaba arkadaşlar Son günlerde CCNP 642-832 Tshoot sınavına giren var mı?Ben son bir ay içinde 2 defa CCNP 642-832 Tshoot sınavına girdim,son olarak 5 gün önce girdim. Sınavda simülasyon yani

gokhandl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart CCNP 642-832 Tshoot Sinavi

Merhaba arkadaşlar

Son günlerde CCNP 642-832 Tshoot sınavına giren var mı?Ben son bir ay içinde 2 defa CCNP 642-832 Tshoot sınavına girdim,son olarak 5 gün önce girdim.

Sınavda simülasyon yani ticket sorusuna geldiğimde ilk sınavda ticket larda hep aynı sorular geldi,sonra hata verdi.ikinci CCNP 642-832 Tshoot sınavda ise ticket bulunduran soru hiç gelmedi.her iki sınavdada bu soru 4.soruydu ve 5.soruya bir türlü geçemedim.

Sınava girdiğim yerde bir problem yok sanırım çünkü aynı yerde diğer sınavlarada girdim,2 gün öncesindede arkadaşım CCNA ye girdi,Ben sınavda hata olduğunu düşünüyorum sim(ticket)sorusunda..Pearsonvue de mail attım cevap bekliyorum.

Ocak sonu yada Şubat ayında bu sınava giren arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirmi?Teşekkür ederim.

yasinoz4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Merhabalar,
    18 nisanda 642-832 sınavına girdim. Bende de benzer bir sorun ortaya çıktı. 13 Ticket sorusu geldi fakat 1. Tickettan 5 ticketa kadar sorular ve cevapları aynı geldi. devam etmek için next dediğim de ise sınavınızı bitiriyorsunuz demeden sonuç ekranı karşıma geldi.

Pearsonvue ye bende mail attım dönüş bugün oldu sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını sınavın içeriğinde bir sorun olabileceğini cisco ile contact kurmam gerektiğini söylediler ve [email protected] adresi veya ilgili telefon numaraları ile iletisime geçmemi söylediler. Bakalım ne cevap gelecek.Bekliyoruz. Sende boşuna vue ile ugrasma verdiğim mail adresine e-mail at. Umarım olumlu bir sonuç alarak paramızı kurtarabiliriz.

cisco_cisco Guest

yasinoz4 attıgın mailden sonuc aldınmı ??

yasinoz4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Slm,
    Sonuç almak biraz zor gözüküyor. ciscoya case açtım, sınav ile ilgili anlamsız sorular soruyorlar. cevaplayıp göndericem. ama olumlu birsey çıkacağını hiç sanmıyorum.

+ Konuyu Cevapla