Ankara, CCNP Kursu
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.
Ankara, CCNP Kursu

Merhabalar Aranızda hiç Ankara x ten CCNP kursu alan varmı? Ben CCNP ye hazırlanmak istiyorum ama ankarda kurs imkanı çok az. x İletişim vardı o da yeterli sayı olmadığı için

nixar_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Ankara, CCNP Kursu

Merhabalar

Aranızda hiç Ankara x ten CCNP kursu alan varmı? Ben CCNP ye hazırlanmak istiyorum ama ankarda kurs imkanı çok az. x İletişim vardı o da yeterli sayı olmadığı için açmadı ( 5 kişi yetmedi heralde neyseee) Onun dışında bi x bi de x var. Malum CCNP müfredatı yenilendi ama x sitesinde bunla ilgili hiç bir bilgi yok. x ise yeni program üzerinden kurs verileceğini söylüyor. Aslında ne yalan söyliyim nette bi x yazınca bi ton şikayet yazısı geliyor ama bunların hepsi istanbul şubesi için. Acaba ankara şubesi de aynımıdır. Burdan kurs alan varsa fikrini söyleyebilir mi? Buarada kursu verecek hocanın adı da x miş. Bilen gören duyan var mı Teşekkürler...

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

selam
    mesajda kurum-firma isimleri geçtiğinden mesajı düzenlemek zorunda kaldım.
    Sorunuza gelince eğitim kurumlarında sorunları genel değerlendirmeyin yani
    x bir kişi sorun yaşamış diğer bir kişi çok memnun kalmış gibi durumlar sık oluyor
    en sağlıklısı kendiniz gidin eğitim veren kurumu gezin eğitmenle görüşün ve
    daha önce eğitim almış kişilerin fikirlerini sorun
    Başarılar

nixar_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Hocam doğru diyosun tabi de ben de zaten daha önce eğitim almış kişilerin fikirlerini öğrenmek için konu açmıştım. Ama şimdi sen firma isimlerini "X" yapınca kimse anlamıcak ve ilgili kurstan eğitim almış biri varsa bile cevap yazamıyacak. Forum kurallarına saygılıyım ama bu şekilde düzgün bir tecrübe paylaşımı olabileceğini sanmıyorum. Sonuçta yaklaşık 3000 küsür lira vereceğimiz bir kurs söz konusu. Ben zaten haftasonu halihazırda devam eden bir dersine girip gözlem yapıcam ama bu kursun geneli hakkında net fikir vermeyebilir. Onun için eğer firma adı vermeden oradan kurs almış birine ulaşabileceğim bir yol biliyosan paylaşırsan sevinirim. Teşekkürler...

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

merhaba
    ben olsam bu eğitim yerlerine bizzat gider öğrenci ve eğitmenlerle
    görüşürüm eğitim ortamı ve cihazlarını görürdüm.
    En doğru kararı bu şekilde bulacağına eminim

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

nixar_x kardeşim bana pm atarmısın hangi firmadan bahsettiğin hakkında.ben ankara'yı oldukça iyi bilen biriyim bu konuda.yardımcı olurum ben sana

netz53281 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Merhaba,

Sadece Cisco yetkili eğitim merkezleri yeni CCNP içeriğini verebilir. Professional Level eğitimler de Cisco Learning Partner(CLP) olan firmalar tarafından verilebilir. Öncelikle buna dikkat edilmesi gerekir. Tabi partner olmayıp iyi eğitim verenler de olabilir belki, sonuçta Türkiye'de sadece 2 tane CLP var fakat sertifikalı eğitim kurumlarını işe girmek isteyen sertifikalı elemanlar olarak düşünebiliriz. Güvenilirlik açısından bir adım önde olacaklardır. Eğitimi veren kişinin yetkili bir eğitmen (CCSI) olması ve firmada kullanılan cihazların da simulator değil de bu içeriği karşılayabilecek reel cihazlar olması daha verimli bir eğitim geçirmenizi sağlar. ROUTE, SWITCH ve TSHOOT eğitim sunumları sadece yetkili eğitmenler tarafından kullanılabilir, yeni prosedürde artık powerpoint değil de locklizard ile kilitli slide'lar kullanıyor Cisco. Bir de önemli olan eğitim kurumundan çok eğitimi verecek olan kişi. Öncelikle eğitmen hakkında bilgi edinilmesi yine daha sağlıklı olacaktır.

Soul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

CCSI ve orjinal dokumanlardan anlatılıyorsa istedigin kurumdan alabilirsin.
    www.cliguru.com

vurgun Guest

instruktorun CCSI sertifikasi varsa ders ala bilirsin.Kendinde CBT videolarini takib ede bilirsin.
    Basarilar

donaldjeo12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Cisco Kariyer Sertifikasyonları Cisco Systems ürünlerinin BT Uzmanı sertifikalar vardır. Testler Pearson VUE tarafından yönetilmektedir. , Profesyonel, Uzman ve Mimar yanı sıra yedi farklı yollar, Yönlendirme var sertifikasyon beş seviyeleri: Giriş, Associate vardır ve, Tasarım, Anahtarlama Ağ Güvenliği, Servis Sağlayıcı, Depolama Ağı, Ses ve Wireless.
    Cisco becerileri Geleneksel eğitim kurumları denir "Cisco Networking Academy". Cisco Networking Academy Öğrenciler kendilerine uzun bir süre emekli sınava izin sınav fişleri talep edebilirsiniz. Cisco kursları da kolej kurumlarında sunulan ve eğitim Cisco Öğrenme Ortakları alınabilir gibi, Cisco 360 Öğrenme Programı CCIE ve Cisco Öğrenme Ağı için.

cheap tiffany jewelry
    cheap tiffany jewelry
    cheap tiffany jewelry
    cheap tiffany jewellery
    Konu donaldjeo12 tarafından (31.03.2011 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.

+ Konuyu Cevapla