Cisco 1841 Integrated Services Router
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco 1841 Integrated Services Router

Arkadaslar merhaba 1841 Integrated Services Router buldum Ebayda fiyati 121 Euro. CCNP ye hazirlanmak icin gercek bir router almayi dusunuyorum. Tecrübeli arkadaslar bunu tavsiye edermi etmezse hangisini ederler. linki burada

cesur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Standart Cisco 1841 Integrated Services Router

Arkadaslar merhaba
    1841 Integrated Services Router buldum Ebayda fiyati 121 Euro. CCNP ye hazirlanmak icin gercek bir router almayi dusunuyorum. Tecrübeli arkadaslar bunu tavsiye edermi etmezse hangisini ederler.

linki burada bakabilirsiniz Almanca ama asagida bi kac cikti eklemis satici
    http://cgi.ebay.de/Cisco-1841-Integrated-Services
    Router_W0QQitemZ370355475221QQcmdZViewItemQQptZDE_ Computer_Peripherie_Netzwerk?hash=item563ae81315

Tesekkurler

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

Merhabalar

ebay'a kadar uzanmak yerine Turkiye'de de ikinci el switch router hem de daha ucuza bulabilirsin. ikinci el network cihazlari satan bazi siteler bulunuyor..

cesur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Hamburgta yasadigim icin ebayi ornek verdim root yoksa tr de olupta ebaydan almak biraz zor.

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

o zaman no problem ama bence bulabilirsen moduler kart takip sokebilecegin bir model bul ki isine yarasin hep..

kuraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Merhabalar

Bence router almak tamamiyle israftan başka bir şey değildir. bilgisayarına DYNAGEN kur orada 3600 serisi routerlarla tum istediklerini yapabilirsin. Router üzerine kart ilave edip çıkartmak dahil.
    Aynı şekilde switch IOS u ile gerçek ortamda config yapabilirsin. Formda bu konuda cok konu var program bulma konusunda sıkıntı yasarsan kurulu halini IOS lar ile birlikte rapid ten veririm sana .

iyi gunler

+ Konuyu Cevapla