CCSP Sınavı
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
CCSP Sınavı

Arkadaşlar selam.CCSP sınavına girmek için cisco.com da önkoşul olarak ccna security sınavına sahip olmak yazıyor. Benim CCNA sınavını aldığım tarihde CCNA security yoktu.Şu anda da profesional seviyede CCNP sertifikasının composite

memo13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart CCSP Sınavı

Arkadaşlar selam.CCSP sınavına girmek için cisco.com da önkoşul olarak ccna security sınavına sahip olmak yazıyor.
    Benim CCNA sınavını aldığım tarihde CCNA security yoktu.Şu anda da profesional seviyede CCNP sertifikasının composite sınavını almış durumdayım.Bunlara rağmen cisco benden CCSP için başa dön ve CCNA security al mı diyor?CCNA ya da CCNP olmuş biri direk CCSP ye geçemez mi?
    Eğer geçiş yok ise ciddi bir para tuzağı olmuş bu CCNA security sınavı.Neden diye sorarsanız CCNP içindeki ISCW de zaten güvenliğin içine girmiş oluyorsunuz.CCNA securitynin içeriğini bilmiyorum ama ISCW gayet tatminkar.

rmurat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

hocam ccnp nin sınavlarının hepsini aldıktan sonra otomatik olarak ccna sürenizde ccnp sürenizin bitme tarihine uzamış oluyor..
    kolay gelsin

+ Konuyu Cevapla