CCNP Version - Cisco Certified Network Professional (CCNP)
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
CCNP Version - Cisco Certified Network Professional (CCNP)

Merhaba arkadaşlar, CCNP'ye kendim hazırlanmak istiyorum. Şu anda CCNA in 4.0 version ı iso dosyası halinde bulunabiliyor. Aynı şekilde CCNP'ye de bu tarz bir iso dosyasından çalışmak istiyorum kurulum yaparak.

mserkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Standart CCNP Version - Cisco Certified Network Professional (CCNP)

Merhaba arkadaşlar, CCNP'ye kendim hazırlanmak istiyorum. Şu anda CCNA in 4.0 version ı iso dosyası halinde bulunabiliyor. Aynı şekilde CCNP'ye de bu tarz bir iso dosyasından çalışmak istiyorum kurulum yaparak. Ancak CCNP'nin şu anki versiyonunu bilmiyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Bir de ek olarak internetten de bulabileceğim hangi kaynağı önerirsiniz? Teşekkürler.

AcLMasteR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

https://learningnetwork.cisco.com/index.jspa bu linkten herhangi bir cisco ceritification exam konu içeriğini görebilirsiniz. tabi öncelikle siteye kayıt olmanız gerekiyor.ayrıca video döküman olarak CBT dökümanları kitap olarak cisconun kendi çıkardığı kitapa bakabilirsiniz. ancak hangi sınava girmek istediğinize karar verin kitabınızı ona göre arayın bildiğiniz üzere sınav isimleri içerikler değişim olacak.

kolay gele ..
    The day that never comes

+ Konuyu Cevapla