Yeni CCNP Sınavları 902-813-832 - Sayfa 6
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 Sayfadan 6. Sayfa BirinciBirinci ... 456
Toplam 56 sonuçtan 51 ile 56 arasındakiler gösteriliyor.
Yeni CCNP Sınavları 902-813-832

Byeffect Nickli Üyeden Alıntı yakında CBT Nuggets larını Jeremy abiden sabırsızlıkla bekliyoruz ) Cisco ROUTE: Brace Yourselves! - Cisco Blog Şu an router ı bitirmiş ancak switch ve troubleshooting için

mserkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Alıntı Byeffect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakında CBT Nuggets larını Jeremy abiden sabırsızlıkla bekliyoruz )

Cisco ROUTE: Brace Yourselves! - Cisco Blog
    Şu an router ı bitirmiş ancak switch ve troubleshooting için çok beklemek gerekecek videolar için.

Cisco Networking Academy 5.0 dan çalışmaya karar verdim, şu an tek ihtiyacım olan switch için lab örnekleri. Bildiğiniz bir site varsa tavsiye ederseniz sevinirim.

theli2002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Kevin Wallace'ın Tshoot video mentor'u gayet güzel olmuş bence. Onu çalıştıktan sonra Jeremy abinin CCIE Cbt nuggets'ina gectim, pek oyle sürükleyici degil, bayıyor insanı. Kevin'da derse baslayınca sonu geliyor, sıkmadan. Cisco sınavlarıyla ilgili hemen hemen bütün dökümanları ve online Lab'lari Cisco Certification: CCNA, CCNP, CCVP, CCSP, CCIP, CCIE Exam and Lab' da bulabilirsiniz. (downloads bölümünde)
    Selamlar

Alıntı theli2002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kevin Wallace'ın Tshoot video mentor'u gayet güzel olmuş bence. Onu çalıştıktan sonra Jeremy abinin CCIE Cbt nuggets'ina gectim, pek oyle sürükleyici degil, bayıyor insanı. Kevin'da derse baslayınca sonu geliyor, sıkmadan. Cisco sınavlarıyla ilgili hemen hemen bütün dökümanları ve online Lab'lari Cisco Certification: CCNA, CCNP, CCVP, CCSP, CCIP, CCIE Exam and Lab' da bulabilirsiniz. (downloads bölümünde)
    Selamlar
    Link için çok teşekkürler. 2 gündür bakıyorum, offical certification guide larda eksik var. Yazar kendi de kabul ediyor ciscolearning.com da. Diğer kitap ise networking academy nin kitabı ve herkes onu tavsiye ediyor. Ancak hiç bir yerde pdf ini bulamadım. Konular genel olarak aynı gözükse de teker teker karşılaştırmak zor. O yüzden networking academy 5.0 programını kullanmaktansa Amazon.com dan kitabı sipariş etmeye karar verdim.

Başka tavsiyeleriniz varsa bekliyorum ancak forum bu aralar pek aktif değil malesef.

Saygılar.

Tshoot sınavı için offical certification guide ve video mentor'dan başka aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

CCNP 642-832 T-Shoot Sınavı

CareerCert

Share your TSHOOT experience

CertPrepare IT Certification Forum -> CCNP

theli2002, siz CCNP oldunuz sanırım, hayırlı olsun Ben şu an yeni hazırlanmaya başlıyorum. Switch ten başlayacağım. Siz sanırım BCMSN e girdiniz. Hangi kaynaklardan çalışmıştınız? Hatta faydalandığınız kaynaklar, internet siteleri vs buradan ya da özel mesaj ile iletebilirseniz çok sevinirim.

Yeni gördüm mesajınızı, teşekkürler. Evt ben BCMSN'e girmiştim, CBT nuggets'dan, forumlardan, packet tracer'dan calistim. Birkaç da döküman okumuştum ama hatırlamıyorum şuan hangi dökümanlar oldugunu. Konulara calistiktan sonra asagidaki link işinize yarayacaktır. Şimdiden başarılar, selamlar...

Certpre

CertPrepare IT Certification Forum -> CCNP

+ Konuyu Cevapla