PearsonVUE Web Account Hakkında
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
PearsonVUE Web Account Hakkında

Merhaba, Daha önce CCNA için bir sınav merkezinde kayıt olup hemen ardından sınava girmiştim (ve CCNA olmuştum). Şimdi PearsonVUE' de yeni bir hesap açmaya çalışırken Cisco Id'mi ve e-posta adresimi

KaptanMagaraAdami Guest

Standart PearsonVUE Web Account Hakkında

Merhaba,
    Daha önce CCNA için bir sınav merkezinde kayıt olup hemen ardından sınava girmiştim (ve CCNA olmuştum).
    Şimdi PearsonVUE' de yeni bir hesap açmaya çalışırken Cisco Id'mi ve e-posta adresimi girdiğimde "Our records indicate that you already exist in our system" mesajını alıyorum. Kullanıcı adımı sorgulamaya çalıştığımda da "We are unable to determine your username based on the information you provided" mesajını görüyorum.
    Sınava girdiğim test merkeziyle konuşmak dışında "online" olarak yapabileceğim bir şey var mı?

KaptanMagaraAdami Guest

Sorunumu çözdüm:

PearsonVUe' nin EMEA için verdiği iletişim formuna durumu anlatan bir yazı yazdım. Cevaben gelen e-postada kullanıcı adı / şifre'yi yolladılar. İletişim için sınav kaydı esnasında verdiğim e-posta adresini kullandım.

Kolay gelsin.

+ Konuyu Cevapla