CCNP Eğitimimi Devretmek Istiyorum
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
CCNP Eğitimimi Devretmek Istiyorum

Arkadaslar özel Bir Kursla Ccna Ve Ccnp Eğitimi Almak Için Anlasma Yaptım. Ccna Eğitimi Mi Tamamladım. ancak Sehir Dısından Bir Iş Teklifi Aldım.uzun Zamandır Iş Arıyorum Bu Teklifi Kacırmak Istemıyorum

rulexxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart CCNP Eğitimimi Devretmek Istiyorum

Arkadaslar özel Bir Kursla Ccna Ve Ccnp Eğitimi Almak Için Anlasma Yaptım. Ccna Eğitimi Mi Tamamladım.

ancak Sehir Dısından Bir Iş Teklifi Aldım.uzun Zamandır Iş Arıyorum Bu Teklifi Kacırmak Istemıyorum Oyuzden Ccnp Egitimi Mi Devretmek ıstıyorum.

ilgilenen Arkadasların Msj Larını Beklıyorum

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Merhaba.
    Mesajınızı okudum ama size yanıt verilmesi için bazı bilgileri de buraya yazmalısınız.

Örneğin kurs ile sözleşme yaptınız. Sözleşmede kursiyerin kursu devretmesine engel bir madde olmadığından emin misiniz ,
    kurs bu teklifinizi kabul ediyor mu?

Kurs yeri nerede mesajınızdan anlaşılmıyor. Ankara , Izmir , Istanbul , Samsun nerde bu kurs

Sizin CCNP eğitimi için verdiğiniz ücret nedir , devredeceğiniz insan size ne kadar ödeme yapacak, bu ödemeler peşin , taksit nasıl olacak.

Aklıma ilk gelenler bunlar. Bu ayrıntıları da verirseniz teklifinizi ciddi düşünen varsa yanıt verir zaten.

Kurs Ile Sözleşme Yaptım Artık Sözlesme Yapmayan Kurs Kalmadı Sanırım. kursu Devretme Hakkım Var Kurs Zaten önerdı Bu Fikri Bana

Ben Istanbuldayım Kurs Kadıköy De Ben Ccnp Egitimi Için 2100 Tl Ye Anlastım Ve Senet Yaptım

Suan Kı Fıyatı Sanırım Hala Aynı Daha Uygun Bı Fıyata ılgılenen

Bır Arkadasa Eğitim Hakkımı Devretmek ısterım

satmıyorum vazgectım

+ Konuyu Cevapla